Pergalių seriją NBA lygoje ir toliau tęsia Los Andželo „Clippers“ (8/4) komanda, laimėjusi jau septintas rungtynes iš eilės. Šį kartą „Clippers“ klubas savo aikštėje 129:102 (32:26, 38:17, 28:28, 31:31) sutriuškino Minesotos „Timberwolves“ (4/8) krepšininkus.

Puikiai šiose rungtynėse pasirodė buvęs žalgirietis Isaiah Hartensteinas. „Clippers“ aukštaūgis per 25 minutes pelnė 12 taškų (3/8 dvit., 1/1 trit., 3/4 baud.), atkovojo 12 atšokusių kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, 3 sykius suklydo ir dukart prasižengė.

Tai buvo pirmasis krepšininko dvigubas dublis šį sezoną.

Nors pirmajame kėlinyje kova dar buvo atkakli, situacija kardinaliai pasikeitė antrajame. Aikštės šeimininkai ketvirtį pradėjo penkiais taškais be atsako ir skirtumas tapo dviženkliu (37:26).

Svečiams ir toliau apsiginti nepavyko – Los Andželo komanda surengė spurtą 14-0, kuris leido atitrūkti net 23 taškais (57:34).

Po didžiosios pertraukos skirtumas išaugo iki 31 taško (76:45) ir jau nebekilo abejonių, kas nugalės šiose rungtynėse.

„Clippers“: Paulas George‘as 23 (7/12 dvit., 3/5 trit., 9 atk. kam.), Reggie Jacksonas 21, Terance‘as Mannas 16, Ericas Bledsoe 14 (9 rez. perd.), Isaiah Hartensteinas 12 (12 atk. kam.), Ivica Zubacas 10 (12 atk. kam.).

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 21 (7/16 dvit., 2/6 trit., 1/2 baud., 9 atk. kam.), D‘Angelo Russellas (8 rez. perd.) ir Jadas McDanielsas po 15, Karlas-Anthony Townsas (0/5 trit., 8 atk. kam.) ir Malikas Beasley po 8.