Įspūdingai į rungtynes sugrįžusi Klivlando „Cavaliers“ (9/5) komanda nukovė varžovus į iškovojo pergalę. Klivlando krepšininkai namuose 91:89 (9:20, 29:32, 24:22, 29:15) palaužė Bostono „Celtics“ (6/7) ekipą.

Aikštės šeimininkai sunkiai įsivažiavo ir rungtynes pradėjo per pirmą kėlinį surinkdami vos 9 taškus, o varžovai, tuo pasinaudoję, netruko pabėgti (9:20). Antrajame kėlinyje skirtumas išaugo iki 14 taškų (36:50).

Situacija pernelyg nesikeitė ir trečiajame. Atstumas tarp komandų pasiekė rekordinį – 19 taškų (53:72).

Po šio momento atrodė, kad viskas rungtynėse nuspręsta ir „Cavaliers“ kapituliuos, tačiau pastarieji baltos vėliavos kelti neskubėjo. Prieš lemiamą kėlinį pastarieji pelnė šešis taškus be atsako ir kiek pagerino situaciją (62:74).

Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai ir toliau nuožmiai artėjo, kol galiausiai persvėrė rezultatą (77:76). Nugalėtojas paaiškėjo paskutinėmis akimirkomis. Likus 29 sekundėms, Jaysono Tatumo dvitaškis lygino rezultatą (89:89).

Visgi, netrukus prasižengė Marcusas Smartas, o Dariuso Garlando du baudų metimai buvo tikslūs (91:89). Situaciją gelbėti mėgino Dennisas Schroderis, tačiau įžaidėjo metimas tikslo nepasiekė ir pergalė atiteko Klivlando klubui.

„Cavaliers“: Dariusas Garlandas 22 (5/7 dvit., 2/8 trit., 6/6 baud., 6 rez. perd.), Evanas Mobley 19 (9 atk. kam., 3 blk.), Ricky Rubio 16 (7 rez. perd.), Jarrettas Allenas 11 (5/5 dvit., 8 atk. kam.), Cedi Osmanas 9.

„Celtics“: Dennisas Schroderis 28 (8/15 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.), Jaysonas Tatumas 21 (1/8 trit., 6 kld.), Robertas Williamsas III 12 (6/7 dvit., 16 atk. kam., 3 blk.), Grantas Williamsas 11, Romeo Langfordas 5.