Įspūdingas Tomo Delininkaičio pasirodymas trečiajame „7bet-NKL“ finalo susitikime padėjo „Jurbarkui-Kariui“ namuose 93:76 (22:14; 27:23; 24:18; 20:21) pervažiuoti „Kretingos“ krepšininkus.

Dėl čempionų trofėjaus besikaunantys lygos debiutantai serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2-1. Ketvirtoji komandų dvikova sekmadienį grįš į Kretingą.

Tai buvo pirmoji „Kretingos“ nesėkmė išvykoje, iki šiol Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai svečiuose buvo triumfavę visus 8 kartus. Savo tvirtovėje jų rezultatas yra 1-4.

Delininkaitis per 27 minutes pelnė 24 taškus (3/4 dvit., 4/4 trit., 6/6 baud.). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Prasidėjus rungtynėms šeimininkai diktavo žaidimo taisykles ir ištiksėjus 6 mačo minutėms susikrovė dviženklę persvarą (16:4).

Nors svečiams pavyko nukirpti turėtą deficitą iki 5 taškų (22:27), jurbarkiečiai susigrąžino dvikovos kontrolę ir surengę 9:0 atkarpą dar labiau atitrūko trečiojo ketvirčio pradžioje – 54:37.

Po ilgosios pertraukos gazo pedalo neatleidę ir tritaškiais bei baudų metimais taškus rinkę „Jurbarko-Kario“ krepšininkai pradėjo triuškinti varžovus ir dėjo labai tvirtą žingsnį pergalės link – 73:55.

Lemiamame ketvirtyje pranašumo nebeiššvaistęs „Jurbarkas–Karys“ šventė užtikrintą pergalę.

Jurbarko komandai Ignas Juškevičius per 22 minutes pelnė 13 taškų (6/9 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Kretingos ekipos gretose išsiskyrė Mindaugas Stašys, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 20 taškų (6/11 dvit., 1/3 trit., 5/5 baud.), atkovotas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 19 naudingumo balų.

„Jurbarkas-Karys“: Tomas Delininkaitis 24 (4/4 trit., 6/6 baud., 7 rez. perd., 4 kld., 27 naud.), Aidas Kavaliauskas 14 (2/5 trit., 6/6 baud., 6 rez. perd.), Mindaugas Lukauskis (3/7 trit., 4 kld.) ir Ignas Juškevičius (6/9 dvit., 12 atk. kam., 4 per. kam., 28 naud.) po 13, Vytautas Šarakauskas 10 (5/8 dvit., 8 atk. kam.), Karolis Kokoška 7 (1/5 trit., 8 atk. kam.).

„Kretinga“: Mindaugas Stašys 20 (6/11 dvit., 5/5 baud.), Mantas Ruikis 15 (5/9 dvit., 1/9 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Edgaras Danys 13 (4/6 dvit., 3 per. kam.), Nojus Pabrieža 10 (6/6 baud.), Rytis Zabita 9 (7 atk. kam.).