„Manchester City“ komanda pergalingai pasirodė pirmadienio „Premier“ lygos rungtynėse. Varžovus vytis turėjusi Pepo Guardiolos vadovaujama komanda į savo sąskaitą įsirašė tris taškus. „Man City“ išvykoje 3:1 nugalėjo „Brentford“.

„Brentford“ rungtynėse pasižymėjo pirmieji. Klaida „City“ gynyboje leido Nealui Maupay‘ui pabėgti vienam pieš vartininką ir jis 21-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus.

Po poros minučių vienas prieš vartininką atsidūrė jau Erlingas Haalandas, bet „Manchester City“ žvaigždė smūgiavo į vartininką.

Paskutinėmis pirmojo kėlinio pridėto laiko akimirkomis svečiai išlygino rezultatą. Nesėkmingai kamuolį bandęs išmušti gynėjas nesugebėjo pašalinti jo iš baudos aikštelės ir jis atiteko Philui Fodenui, kuris pasižymėjo nestipriu smūgiu.

Dar kartą atakos smaigalyje P. Fodenas atsidūrė jau prasidėjus antrajam kėliniui. Šį kartą jis atliko smūgį galva, kuris ir vėl buvo tikslus.

70-ąją minutę P. Fodenas jau džiaugėsi „hat-tricku“. Gavęs kamuolį prie baudos aikštelės ribų jis be didesnio varžovų pasipriešinimo įsiveržė į ją ir trečią kartą rungtynėse nepaliko vilčių oponentų vartininkui.