Los Andželo „Clippers“ (10/10) trečiadienio vakarą 111:102 (21:36, 40:21, 18:25, 32:20) įveikė Denverio „Nuggets“ (14/8) ir nutraukė aštuonių nesėkmių seriją prieš NBA čempionų titulą ginančius „Nuggets“.

Tai buvo pirmasis Denverio pralaimėjimas „Clippers“ ekipai nuo 2022 m. sausio 11 d.

„Nuggets“ rungtynes pradėjo atkakliai ir per pirmąjį kėlinį pataikė aštuonis tritaškius, įskaitant tris Michaelio Porterio metimus. Jie pataikė 58 proc. metimų iš žaidimo ir pirmavo 15 taškų skirtumu.

Nepaisant to, „Clippers“ antrąjį kėlinį laimėjo 40:21 ir į antrąją rungtynių pusę žengė su 4 taškų pranašumu.

Lemiamame kėlinyje Los Andželo krepšininkai pirmavo vos vienu tašku, tačiau Jamesas Hardenas ir Kawhi Leonardas kartu pelnė 11 taškų iš eilės ir išvedė komandą į priekį 103:97.

Rungtynėse Jamalas Murray pelnė 23 taškus, o Nikola Jokičius surinko trigubą dublį – 22 taškai, 15 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

„Clippers“ J. Hardenas pridėjo 20 taškų ir 11 rezultatyvių perdavimų, K. Leonardas pelnė 17 taškų, o Normanas Powellas pelnė 17 taškų nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

„Clippers“: Paulas George’as 25 (8 atk. kam.), Jamesas Hardenas 20 (11 rez. perd.), Kawhi Leonardas 17 (4 atk. kam., 5 rez. perd.), Normanas Powellas 17 (5 atk. kam.), Ivica Zubacas 10 (9 atk. kam.).

„Nuggets“: Jamalas Murray 23 (6 rez. perd.), Nikola Jokičius 22 (15 atk. kam., 10 rez. perd.), Michaelis Porteris jaunesnysis 18 (4/5 trit., 9 atk. kam.), Reggie Jacksonas 14.