Pergalę NBA čempionate šventė lygos lydere tapusi Bostono „Celtics“ (11-3) ekipa, kuri namuose 126:122 (32:35, 30:34, 27:27, 37:26) pranoko Oklahomos „Thunder“ (6-8).

„Celtics“ prastai pradėjo rungtynes ir visada vijosi varžovus. Trečiajame kėlinyje vienu metu jie turėjo ir 15 taškų deficitą (75:90).

Bet viską lėmė geras ketvirtas kėlinys. Puikų puolimą rodę Bostono krepšininkai netrukus rezultatą išlygino ir galiausai persvėrė savo naudai.

O pergalę baudomis įtvirtino Jaysonas Tatumas. Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai laimėjo 37:26.

„Celtics“ tai buvo jau septintoji pergalė lygoje iš eilės.

Jaysonas Tatumas nugalėtojams pelnė 27 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. Jaylenas Brownas pridėjo 26 taškus, 6 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

„Thunder“ nešgelbėjo Shau Gilgeousas-Alexanderis, pelnęs 37 taškus ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 27 (10 atk. kam., 3 per. kam.), Jaylenas Brownas 26 (6 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld.), Marcusas Smartas 22 (5 atk. kam., 8 rez. perd.), Derrickas White 16, Alas Horfordas 12 (11 atk. kam., 4 rez. perd.), Paytonas Pritchardas 10.

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis 37 (8 rez. perd..), Luguentzas Dortas 21, Joshas Giddey (7 atk. kam., 4 rez. perd., 7 kld.) ir Aleksejus Pokuševskis (14 atk. kam.) po 16, Jalenas Williamsas 14.