Pergalių seriją iki trijų Ispanijos čempionate pratęsė Barselonos „Barcelona“ (10-3) klubas, vadovaujamas Šarūno Jasikevičiaus.

Lietuvio auklėtiniai namuose 68:63 (14:17, 24:19, 20:10, 10:17) pranoko Saragosos „Casademont“ (3-10) krepšininkus.

27 minutes ant parketo praleidęs „Barcelona“ atakų organizatorius Rokas Jokubaitis pelnė 12 taškų (3/7 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 3 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, padarė 3 klaidas, 2 sykius prasižengė bei surinko 13 naudingumo balų.

Lietuvis kartu su Janu Vesely buvo rezultatyviausi nugalėtojų gretose. 9 taškus pridėjo Nicolas Laprovittola.

Saragosos klube išsiskyrė Justinianas Jessupas su 21 tašku (7 atk. kam.), 9 įmetė Howardas Sant-Roosas (5 rez. perd.).

Turnyro lentelėje Barselonos ekipa žengia trečia.