Trečiadienio vakarą Kėdainiuose į akistatą stojo Vilniaus „Ryto“ (10-3) ir Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (6-8) krepšininkai. Pergalę paskutinėmis sekundėmis pergalę iš šeimininkų išplėšė vilniečiai rezultatu 86:84 (18:31, 26:23, 19:17, 21:15).

Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose vykusiame „Betsafe-LKL“ susitikime tik po dramos nusileido lygos čempionams. Prieš tai „Rytas“ prieš Kėdainių ekipą patyrė du pralaimėjimus.

Vilniečiai geriau pradėjo susitikimą ir po geros Gyčio Masiulio atkarpos įgijo solidų pranašumą – 26:14. Artūras Žagaras ir Danielius Lavrinovičius bandė mažinti Kėdainių klubo atsilikimą (21:31), bet jis tirpo lėtai, maža to, atsaką turėjo Benedekas Varadis – 35:21. „Nevėžis-Optibet“ išsilaikė koviniu atstumu šalia varžovų ir po dviejų kėlinių atsiliko 44:54.

A. Žagaras ir Bradley Davisonas darė, ką galėjo, kad situacija pasikeistų, aktyvus buvo ir Timas Lambrechtas, tad skirtumas mažėjo iki vienaženklio – 55:64. Abi ekipos neišnaudojo baudų idealiai, o galiausiai T. Lambrechto tolimas šūvis leido Kėdainių klubui priartėti dar labiau – 63:71.

Liko dar visas kėlinys, o apsukų T. Lambrechtas toliau nestabdė, pataikydamas trečią savo tritaškį – 66:71. Taip intriga kilo dar labiau, šeimininkai ėmė dominuoti puolime. A. Žagaras irgi rodė lyderystę ir skirtumą rėžė iki minimumo (74:75), o galiausiai pats persvėrė rezultatą – 76:75. Vilniečiai klydo, prametė metimus, o A. Žagaras pelnė dar du taškus – 78:75.

G. Masiulis gaivino „Ryto“ puolimą tritaškiu, Danielius Lavrinovičius realizavo baudas, tačiau lygybę įvedė Jarvisas Williamsas – 80:80. Atkaklus mūšis kėlėsi į paskutines minutes. Likus kiek daugiau nei 2 min., M. Fosteris prametė vieną baudos metimą (84:84), abiejų ekipų atakos strigo, bet J. Williamsas ėmė gelbėti „Rytą“ – 86:84. Liko 17 sek., A. Žagaras taiklus nebuvo, tad pergalė atiteko svečiams.

„Rytas“: Gytis Radzevičius 19 (3/5 dvit., 3/7 trit., 4/4 baud., 12 atk. kam., 26 n. b.), Marcusas Fosteris 18, Gytis Masiulis 10 (8 atk. kam.), Jarvisas Williamsas ir Benedekas Varadi po 9, Elvaras Fridrikssonas 8 (7 rez. perd.), Martynas Echodas 7.

„Nevėžis-Optibet“: Artūras Žagaras 25 (5/7 dvit., 3/7 trit., 6/9 baud., 6 rez. perd., 7 kld.), Bradley Davisonas 21 (5 rez. perd., 10 išpr. praž., 27 n. b.), Timas Lambrechtas 17, Danielius Lavrinovičius 15 (6/6 dvit., 8 atk. kam.), Darylas Doualla 6.