Londono „Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 1:0 įveikė „Burnley“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris svarbius taškus.

Heungas Min Sonas 12-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau „Burnley“ vartininkas Nickas Pope atrėmė kamuolį.

Harry Kane‘as 13-ąją minutę atliko smūgį galva į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas dar kartą sėkmingai apgynė vartus.

Maxwelas Cornetas 28-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau nukreipti kamuolio į vartus nepavyko ir rezultatas nepakito.

H.Kane‘as pirmojo kėlinio pabaigoje sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0.

Ashley Barnesas 62-ąją minutę įveikęs varžovo gynybą atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir pasižymėti nepavyko.

Tikslaus perdavimo sulaukęs H.Min Sonas 83-ąją minutę atliko dar vieną smūgį, tačiau vartų sargas N.Pope atrėmė kamuolį.

„Tottenham“ po 37 sužaistų rungtynių turi surinkęs 68 taškus ir rikiuojasi ketvirtoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Arsenal“ su 66 taškais žengia penktas, tačiau yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau.