Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas šįvakar sužaidė priešpaskutines Kroatijos lygos rungtynes ir jas rezultatu 3:1 nugalėjo Pulos „Istra“ ekipą.

„Hajduk“ šiose rungtynėse pirmi praleido įvartį jau 15 minutę, bet prieš pat pertrauką Marko Livaja rezultatą išlygino, realizuodamas baudinį. Negana to, „Istra“ dar užsidirbo raudoną kortelę ir antrąjį kėlinį jau turėjo žaisti mažumoje.

„Hajduk“ tuo pasinaudojo ir antrajame kėlinyje įrodė savo persvarą. 51 minutę M.Livaja realizavo dar vieną baudinį, o 55 minutę persvarą padvigubino saugas Filip Krovinovičius.

Po šios pergalės „Hajduk“ su 72 taškais lieka antroje vietoje, o nuo Zagrebo „Dinamo“ atsilieka tik tašku, bet pastaroji ekipa savo rungtynes žais rytoj.