Pergalę iškovojo dar vienas debiutantas: Žaliasis Kyšulys įveikė Venesuelą

Fotogalerija, geriausi epizodai

Pergalę Pasaulio taurės rungtynėse iškovojo Žaliojo Kyšulio salų (1/1) rinktinė. Emanuelo Trovoada auklėtiniai F grupės rungtynėse Okinavoje 81:75 (24:23, 9:23, 26:20, 22:9) įveikė Venesuelos (0/2) komandą.

Trečiajame ketvirtyje Venesuela pirmavo 13 taškų, o paskutinio kėlinio pradžioje jie dar buvo priekyje aštuoniais taškais. Tačiau tada afrikiečiai perėmė iniciatyvą, kurie visą kėlinį laimėjo rezultatu 22:9. Likus žaisti 57 sekundėms juos į priekį išvedė Willas Tavaresas.

Po to Venesuela dukart metė pro šalį iš toli ir netrukus W.Tavaresas dviem baudų metimais didino skirtumą iki keturių taškų ir Žaliojo Kyšulio salos pergalės nepaleido. Žaliojo Kyšulio saloms tai yra pirmoji pergalė Pasaulio taurės turnyre šalies istorijoje, jai tai yra debiutinis turnyras.

Venesuelos rinktinė: Davidas Cubillanas 15 (4 rez. perd.), Jhornanas Zamora 14 (4/7 trit.), Garly Sojo 13 (7 atk. kam.), Pedro Chourio 8, Heissleras Guillentas 7, Nestoras Colmenaresas 6 (5 atk. kam.), Michaelas Carrera 5.

Žaliojo Kyšulio salų rinktinė: Joao Gomesas 22 (4/7 trit.), Williamsas Tavaresas 20 (7/11 dvit.), Ivanas Almeida 18 (4/7 trit., 6 atk. kam.), Joelas Almeida 6, Walteris Tavaresas 6 (14 atk. kam.), Fidelas Mendonca 3, Andersonas Correia 2.