Iš pralaimėjimų liūno išlipti nepavyksta Atėnų „Panathinaikos“ (6-12) komandai su Artūru Gudaičiu ir Mariumi Grigoniu.

Graikijos klubas šį kartą namuose po pratęsimo 88:94 (19:18, 20:18, 20:15, 19:27, 10:16) krito prieš Stambulo „Fenerbahce“ (10-7) krepšininkus, kurie nutraukė penkių paeiliui patirtų pralaimėjimų atkarpą turnyre.

Tuo tarpu Atėnų ekipai tau buvo jau šeštoji nesėkmė iš eilės.

M.Grigonis nežaidė, o A.Gudaitis per 30 minučių pasižymėjo 10 taškų (3/4 dvit., 4/8 baud.), 7 atkovotais, 1 perimtu kamuoliu, 8 išprovokuotomis pražangomis, klaida, 2 pražangomis ir 16 naudingumo balų.

Praktiškai visų rungtynių metu vyko nuožmi kova ant parketo. Dar prieš ketvirtą kėlinį aikštės šeimininkai galėjo pasigirti 8 taškų persvara (59:51), bet jos išsaugoti nepavyko.

Dar likus žaisti 34 sekundes, graikai pirmavo 5 taškais (78:73). Per 4 sekundes dvitaškį sugebėjo pelnyti Carsenas Edwardsas (78:75).

Aikštės šeimininkai kitoje atakoje suklydo, o Marko Guduričius tritaškiu lygino rezultatą (78:78).

„Panathinaikos“ turėjo dvi progas išplėšti pergalę, bet nei Dwayne‘o Bacono, nei Mateušo Ponitkos dvitaškiai tikslūs nebuvo.

Pratęsime likus minutei, svarų žodį tarė Nigelas Hayesas-Davisas. Buvęs žalgirietis, o dabar „Fenerbahce“ puolėjas pelnė 5 taškus iš eilės ir persvėrė rezultatą (85:90).

Netrukus į graikų taškus atsakė tas pats N.Hayesas-Davisas. Po jo 7-ojo taško paeiliui šeimininkai galutinai palūžo – 88:94.

„Panathinaikos“: Dwayne‘as Baconas 27 (7/10 dvit., 2/6 trit., 7/10 baud.), Mateušas Ponitka 14 (6/6 baud., 12 atk. kam., 26 n. b.), Nate‘as Woltersas ir Derrickas Williamsas (7 atk. kam.) po 11, Parisas Lee ir Artūras Gudaitis (7 atk. kam.) po 10.

„Fenerbahce“: Nigelas Hayesas-Davisas 24 (6/7 dvit., 3/5 trit., 3/4 baud., 30 n. b.), Jonathanas Motley (8 atk. kam.), Carsenas Edwardsas ir Nickas Calathesas (5 rez. perd.) po 14, Scottie Wilbekinas 9 (4 per. kam.).