Prastai atrodžiusi „Barcelona“ 81:66 (17:13, 15:19, 20:14, 15:13) nusileido Madrido „Real“ ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 1:2. „Barcelona“ atsidūrė ties prarajos riba bei netoli pralaimėto ACB lygos finalo.

Rungtynės prasidėjo ne itin rezultatyviai – Adamas Hanga ir Walteris Tavaresas ne kartą blokavo „Barcos“ metimus. Nikola Mirotičiaus tolima bomba įpusėjus kėliniui išlygino kėlinio rezultatą (8:8).

Šiame mače į „Barcelonos“ rotaciją grįžo australas Dante Exumas, kuris pastarosiose dvejose finalo rungtynėse nežaidė.

Antroje pirmojo ketvirčio dalyje užsikūrė Nickas Calathesas, tačiau A. Hangos dėjimas su pražanga ir Jeffery Tayloro tritaškis leido spurtuoti „Real“ ir po pirmųjų 10 minučių 21:16 pirmavo aikštelės šeimininkai.

Antrojo kėlinio pradžioje abi komandos keitėsi sėkmingomis atakomis 27:24 minimalų pranašumą išlaikė Ispanijos sostinės atstovai.

Likusioje kėlinio dalyje geriau atrodė „Real“ krepšininkai, kurie puikiai atakavo „Barcos“ closeout‘us, kas atverdavo daug erdvių tiek po krepšiu, tiek prie tritaškio linijos. Po dviejų kėlinių 46:39 pirmavo „Real“.

Trečiajame kėlinyje „Real“ buvo pabėgę iki rekordinio 13 taškų skirtumo, tačiau Kyle‘o Kuričiaus vedama „Barca“ per kelias minutes sumažino savo atsilikimą iki 5 taškų (55:50).

Po „Barcos“ spurto tuo pačiu atsakė ir „Real“. 0:6 spurtavę Madrido ekipos krepšininkai susigrąžino dviženklį pranašumą ir pasiuntė Šaro komandą į pertraukėlę (61:50).

Galop savo turėtą 13 taškų pranašumą susigrąžino Madrido ekipa ir po trijų kėlinių pirmavo (66:53).

Ketvirtąjį kėlinį prastai pradėjo Nicolas Lapprovitola – jis gavo du blokus ir po to buvo pasodintas (70:53).

Lemiamame ketvirtyje „Real“ mėgavosi krepšiniu, neiššvaistė savo susikrauto pranašumo ir šventė pergalę.

„Real“ gretose įspūdingai atrodė Gabrielis Deckas.

„Real“: G. Deckas 14 (5 atk. kam.), Fabienas Causeras 13, W. Tavaresas ir Sergio Llullas po 10, Guerchonas Yabusele 9 (9 atk. kam.).

„Barcelona“: K. Kuričius 15, N. Calathesas 10 (6 rez. perd.), N. Mirotičius 9.