Per LKL finalą prie „Žalgirio“ arenos kvies fanų zona

Šį ketvirtadienį Kaune prasidės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalinės kovos, o visus į „Žalgirio“ areną atvyksiančius žiūrovus pasitiks prie pagrindinio įėjimo įrengta Žalioji fanų zona. Pirmą kartą prieš ir per LKL rungtynes veiksianti pramogų erdvė žada krepšinio mėgėjams suteikti dar daugiau malonių įspūdžių.

Video ekranas su gražiausiais žalgiriečių žaidimo epizodais, skanus maistas, gaivūs gėrimai ir puiki nuotaika gegužės 28 d. lydės į „Žalgirio“ areną traukiančius žiūrovus. Šalia „Žalgirio“ arenos įsikursianti Žalioji fanų zona savo veiklą pradės 17.00 val., o pirmosios LKL finalo serijos rungtynės tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandų ginčo kamuolio išmetimu startuos 18.30 val.

Į šias rungtynes „Žalgirio“ aistruoliai galės patekti ir nemokamai, jei į „Žalgirio“ arenos kasą atneš du senus, nebenaudojamus mobiliuosius telefonus, už kuriuos gaus bilietą į mačą.

Tuo tarpu fanų zonoje šventinę nuotaiką sirgaliams kurs fanų zonoje skambėsianti muzika, ir renginio vedėjas. Visiems užsukusiems jis pasiūlys sudalyvauti įvairiuose konkursuose, kuriuose bus galima laimėti bilietus į trečiąsias LKL finalo rungtynes „Žalgirio“ arenoje. Savo jėgas krepšinio gerbėjai galės išbandyti ne tik tradiciniuose metimo į krepšį konkursuose, bet ir smiginio varžybose.

REKLAMA

Aktyvesni aistruoliai turės galimybę išsinuomoti riedlentes ar riedučius ir galės pademonstruoti savo sugebėjimus. Ištikimiausiems sirgaliams bus siūloma papuošti savo veidą „Žalgirio“ spalvomis, o mažieji „Žalgirio“ gerbėjai galės šėlioti su „Žalgirio“ talismanu Žalgiriniu.

Žalioji fanų zona prie „Žalgirio“ arenos planuoja veikti prieš visas šio sezono LKL finalo serijos namų rungtynes. LKL finalo serija vyks iki keturių pergalių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų