Šią savaitę „Penktojo kėlinio“ laidoje aptartos karščiausios temos – Eurolygos sezono nutraukimas, Deivido Sirvydžio persikėlimas į Jeruzalės „Hapoel“, taip pat užsiminta apie Mareko Blaževičiaus galimą išvykimą.

Pirmoji tema – nutrauktas Eurolygos sezonas. Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistas Tautvydas Kubilius ir TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis būtent tokio sprendimo tikėjosi bei laukė.

„Manau, kad viskas teisinga, jog lieka turnyre visos 18 ekipų, kurios varžėsi ir šiame. „Virtus“ ir „Partizan“ sakė, kad tai nėra sąžininga, bet šitoje situacijoje daug ką prarado visi, tad reikia susitaikyti“, – sakė E.Pulkovskis.

„Belgrado „Partizan“ vadovas sakė, kad jeigu ne Eurolyga, jie atviri pasiūlymams. Manau, kad „Partizan“ gali perbėgti į Čempionų lygą. „Virtus“ galbūt dar liks Europos taurėje sezonui, kadangi nori į Eurolygą“, – svarstė T.Kubilius.

„Kurios komandos iš sezono nutraukimo išlošė daugiau, o kas – daugiausiai prarado? Mano nuomone, „Fenerbahče“ išlošė, nes nepatyrė fiasko, o daugiausiai prarado „Anadolu Efes“, kuri rodė geriausią krepšinį ir tokio pasirodymo gali nebepakartoti“, – klausė E.Pulkovskis.

„Daugiausiai išlošė „Zenit“, kuris lieka Eurolygoje, ir „Chimki“, kuris galėjo likti už aštuoneto borto“, – sakė T.Kubilius.

„Pritariu dėl „Chimki“ ir dar pridėčiau, kad Milano ekipa, kuri išleido daug pinigų ir galbūt būtų likusi už atkrintamųjų borto“, – kolegą papildė V.Stalgaitis.

„Tikite, kad nuo spalio 1 dienos Eurolygoje rungtynės vyks stebint pilnoms arenoms žiūrovų? Kiek girdėjau, FIBA savo komandoms teigė, kad juos ruoštųsi rungtyniauti tuščiose salėse iki kitų metų pradžios. Manau, kad gali taip būti ir Eurolygoje“, – pasakojo E.Pulkovskis.

„Aš asmeniškai netikiu. Apskritai lieka klausimas, ar turnyras startuos spalį, kadangi kitų šakų čempionai atšaukiami, kurie turėjo vykti rudenį. Futbole Ispanija ir Vokietija yra nusprendusi, kad be žiūrovų rungtyniaus iki kitų metų“, – sakė V.Stalgaitis.

REKLAMA

Antroji tema – D.Sirvydžio persikėlimas į „Hapoel“

E.Pulkovskis teigė, kad „Rytas“ gavo apie 200 tūkstančių eurų išpirką, o Jeruzalės ekipa tikisi perparduoti žaidėją sulaukti iš „Pistons“ 650 tūkst. eurų išpirkos, kuri numatyta NBA klubui.

„Įprastai „Hapoel“ sudėtyje legionieriai yra amerikiečiai, kurie duoda didelį teigiamą impulsą žaidimui. Ispanijos ekipos bando pirkti jaunus žaidėjus ir galbūt juos vėliau perparduoti, bet „Hapoel“ įprastai taip nesielgia. Girdėjau, kad „Rytas“ bandė kažkokius saugiklius sudėti, kad tas perpardavimas neįvyktų taip greitai. Akivaizdu, kad „Hapoel“ norės Sirvydį parduoti NBA ekipai šiemet arba kitąmet“, – teigė E.Pulkovskis.

„Teko girdėti, kad gali būti ir kitų permainų „Ryte“ – Blaževičius turi pasiūlymų, Tubelis galvoja apie NCAA. Kiek tai būtų smūgis klubui?“, – klausė V.Stalgaitis.

„Girdėjau, kad Blaževičius domina „Žalgirį“ ir „Lokomotiv-Kuban“ ekipas. Išpirka siekia apie 100 tūkstančių eurų ir jį įsigiję klubai galvotų parduoti NBA ekipoms, kadangi Marekas nori kitąmet dalyvauti biržoje ir ten tikisi būti pasirinktas aukštai. Šiuo atveju galvoju, kad Blaževičiui geriau likti „Ryte“, kur jis galėtų gauti svarbų vaidmenį, ko pats nori ir tai atvirai deklaravo. Pasirašyta sutartis su „Žalgiriu“ greičiausiai reikštų, kad būtų skolinamas kažkam kitam. Žinoma, „Rytui“ gali būti gana didelė našta 120 tūkst. eurų siekiantis Mareko kontraktas, tad pardavimo galimybė yra labai reali“, – teigė E.Pulkovskis.

„Po truputį griūna tas paveikslas, kad „Ryte“ žais jaunimas. Mano žiniomis, Tubelis rimtai galvoja apie NCAA. Jeigu Sirvydžio pardavimas yra geras variantas, tai kitų jaunuolių išvykimas už pinigus būtų tik trumpalaikė nauda“, – sakė T.Kubilius.

„Marekas nori kelti savo lygį dar aukščiau ir „Ryte“ jis galbūt būtų net pagrindinis komandos centras. Esu įsitikinęs, kad svarbų vaidmenį jis gautų šioje komandoje. Nei „Žalgiryje“, nei Krasnodare jis negautų daug minučių. Vilnius jam dabar gera vieta, bet žmonės kalba, kad Blaževičius greičiausiai išvyks“, – teigė V.Stalgaitis.

REKLAMA

„Dar girdėjau, kad „Rytą“ gali palikti Bendžius ir Butkevičius, kurių kontraktuose yra „pliusai“, todėl jie gali išvykti. Laukia įdomi vasara, todėl sekite naujienas portale Krepsinis.net ir mūsų laidose“, – pridūrė E.Pulkovskis.

„Šiuo metu realiau yra, kad jie išvyks nei liks komandoje“, – pažymėjo V.Stalgaitis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų