Švedijoje dvi dienas vyko tarptautinės FIS slidinėjimo varžybos – „Smart Energy Cup Bruksvallarna“. Jose dalyvavo ir tarp kandidačių vykti į Pekino olimpiadą esančios lietuvės – Eglė Savickaitė bei Ieva Dainytė.

Šeštadienį moterų 1,4 km sprinto laisvuoju stiliumi kvalifikacijoje 16-metė I.Dainytė finišavo 58-a (4:33.17 min.), o 17-metė E.Savickaitė buvo 60-a (4:36.40) tarp 65 sportininkių. Kvalifikaciją laimėjo švedė Maerta Rosenberg (3:41.71), kuri vėliau finale tenkinosi 4-a vieta. Ją aplenkė trys švedės – Moa Lundgren, Maria Nordstroem ir Lovisa Modig.

Sekmadienį 10 km lenktynėse klasikiniu stiliumi I.Dainytė buvo 54-a (37:58.2), o E.Savickaitė – 55-a (39:34.2) tarp 58 finišavusių sportininkių. Pirmas tris vietas vėl užėmė švedės: M.Lundgren (29:41.3), Sofia Henriksson (29:44.7) ir L.Modig (29:53.5).

Lietuva į Pekino olimpiadą planuoja siųsti 4 lygumų slidininkus: 2 vyrus ir 2 moteris.