Eglė Savickaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Eglė Savickaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Eglė Savickaitė“.

Lietuvos jaunimo slidinėjimo rinktinė pasaulio čempionate pateko į dvidešimtuką

Planicoje (Slovėnija) pasibaigusiame pasaulio jaunimo slidinėjimo čempionate sekmadienį 20-a finišavo Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) rinktinė. Lietuviai mišrią estafetę 4x5 km įveikė per 1 val. 1 min. 58 sek. ir aplenkė Slovakijos bei Kroatijos rinktines. Pirmajame etape Matas Gražys klasikiniu stiliumi finišavo per 15 min. 16 sek. ir buvo 21-as. Tą pačią vietą išlaikė ir Eglė Savickaitė (18:08.4). 3-4 etapus sportininkams jau reikėjo įveikti laisvuoju stiliumi. Aironas Puras užtruko 13 min.
2024-02-11

Lietuvos vėliavą jaunimo žiemos olimpinio festivalio atidaryme neš slidininkė ir snieglentininkas

Sekmadienį Vuokatyje (Suomijoje) prasidėsiančio Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio (EJOF) atidarymo ceremonijoje šalių vėliavas neš ir sportininkas, ir sportininkė. Toks sprendimas priimtas atsižvelgus į praktiką, kuri jau taikoma olimpinėse žaidynėse. „Atidarymo ir uždarymo ceremonijos jaunimo olimpiniuose festivaliuose primena olimpines žaidynes. Vyksta meniniai pasirodymai, pristatoma šalies šeimininkės kultūra ir žinoma, šalių parade žengia visos dalyvaujančios delegacijos.
2022-03-18

Europos jaunimo žiemos olimpiniame festivalyje – 15 Lietuvos atstovų

Šį sekmadienį Vuokatyje (Suomija) prasidės penkioliktasis Europos jaunimo žiemos olimpinis festivalis. Lietuvai šiame renginyje atstovaus penkiolika jaunųjų žiemos sportininkų. Tarp jų – ir dvi olimpietės. „Olimpiniai festivaliai – galimybė jauniesiems sportininkams įsilieti į olimpinę šeimą, susipažinti su olimpiniu judėjimu, įsikvėpti toliau sportuoti.
2022-03-17

Lietuvos slidinėjimo čempionate dominavo latviai

Sekmadienį atvirasis Lietuvos ilgų nuotolių slidinėjimo čempionatas buvo surengtas Latvijoje, nes Lietuvoje tokioms varžyboms nebūtų užtekę sniego. Moterų 15 km lenktynėse klasikiniu stiliumi nugalėjo latvė Kitija Auzina (43:14.5 min.
2022-03-13

Pasaulio jaunių slidinėjimo čempionate greičiausia iš lietuvių buvo Eglė Savickaitė

Norvegijoje tęsiasi pasaulio jaunių ir jaunimo slidinėjimo čempionatas, kuriame penktadienį varžėsi ir 6 lietuviai. Merginų (iki 20 metų) 5 km lenktynėse klasikiniu stiliumi geriausiai tarp mūsiškių pasirodė Eglė Savickaitė, finišavusi per 17 min. 34.7 sek. Lietuvos olimpietė lyderėms pralaimėjo šiek tiek daugiau nei 3 min. ir užėmė 72-ą vietą.
2022-02-25

Lietuvių pasirodymai Pekino žiemos žaidynėse – daug debiutų, pradžiuginusi estafetė ir neprisijaukinti kalnai

Nors iki Pekino žiemos žaidynių uždarymo ceremonijos liko dar trys dienos, tačiau Lietuvos olimpiečiams varžybos jau baigėsi. Kai kurie iš jų jau paliko Kiniją ir sugrįžo namo, kiti tą padarys artimiausią dieną. Lietuva šiose žiemos žaidynėse turėjo rekordinę, 13 sportininkų rinktinę.  Apie medalius prieš žaidynes kalbama tikrai nebuvo, tačiau iš kai kurių sportininkų buvo galima tikėtis kiek geresnių rezultatų.
2022-02-17

Jaunosios žiemos žaidynių debiutantės – apie neįkainojamą patirtį ir Lietuvos gimtadienį

Trečiadienį žiemos olimpinėse žaidynėse savo pasirodymą Pekine užbaigė debiutantės, slidininkės 17-metė Eglė Savickaitė ir 16-metė Ieva Dainytė. Jos startavo komandiniame sprinte klasikiniu stiliumi, tačiau varžovių buvo aplenktos ratu ir distancijos nebaigė bei į finalą nepateko. Varžybose varžėsi iš viso 27 šalių rinktinės, išskirstytos į du pusfinalius. Į finalą pateko po keturias pirmąsias vietas užėmusios komandos ir dar dvi užfiksavusios geriausius laikus.
2022-02-16

Komandinis sprintas Pekine nenusisekė: Lietuvos olimpietės aplenktos ratu

Trečiadienį Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse moterų slidinėjimo komandiniame sprinte pasirodė 17-metė Eglė Savickaitė ir 16-metė Ieva Dainytė. Lietuvos tandemas stebuklų neparodė, buvo aplenktos ratu ir distancijos nebaigė. Komandiniame sprinte abiem merginoms pasikeičiant teko įveikti po tris 1,5 km sprinto atkarpas.
2022-02-16

OLIMPINIS INTERVIU. Ko iš jaunųjų Lietuvos lygumų slidininkių galima tikėtis ateityje?

Septyniolikmetė Eglė Savickaitė ir šešiolikmetė Ieva Dainytė įveikė sunkiausią kol kas išbandymą savo karjeroje – olimpinę 10 km lenktynių klasikiniu stiliumi trasą. Dramatiškose lenktynėse netrūko įspūdingos sportininkių kovos, o nugalėtoją nuo antrosios vietos laimėtojos teskyrė vos 0,4 sek. Šioje sporto rungtyje buvo galima stebėti visišką sportininkių iš Europos dominavimą. Pirmas septynias pozicijas užėmė Senojo žemyno atstovės ir tik aštuntojo vieta atiteko amerikietei Jessie Diggins.
2022-02-10

Vėl olimpinę trasą išbandžiusios jaunosios slidininkės dėl rezultatų per daug neliūdi: „Tai neįkainojama partirtis“

Dvi jaunosios Lietuvos slidininkės ketvirtadienį dalyvavo 10 km klasikiniu stiliumi varžybose. Eglė Savickaitė finišą pasiekė per 38 min. 26,5 sek. ir užėmė 89-ąją vietą. I. Dainytės rezultatas – 39 min. 07,4 sek. ir 91–oji vieta. Lietuvės nuo pirmosios vietos atsiliko daugiau nei dešimčia minučių. Varžybose iš viso dalyvavo 98 sportininkės. Auksą iškovojo norvegė Therese Johaug, trasą įveikusi per 28 min. 06,3 sek. ir 0,4 sek. aplenkė suomę Kerttu Niskanen.