Paulius Valinskas: „Lietkabelis“ atrodo stipriai patobulėjęs

Pasiruošimą naujajam sezonui tęsianti Panevėžio „Lietkabelio“ komanda pirmadienį sulaukė prie treniruočių prisijungusio Pauliaus Valinsko.

„Pasibaigus sezonui pailsėjau 2–3 savaites tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Vėliau ėmiau gerinti fizinę formą – dirbau treniruoklių salėje“, – sakė Kauno „Žalgirio“ paskolintas gynėjas.

P. Valinskas persikelti į Aukštaitijos sostinę nusprendė todėl, kad gautų daugiau žaidimo laiko ir turėtų geresnę progą atsiskleisti.

„Su „Žalgirio“ klubu pasitarėme ir priėmėme tokį sprendimą. „Lietkabelis“ man parodė didelį dėmesį ir tai tikrai gera vieta patobulėti. Per pastaruosius kelerius metus „Lietkabelis“ atrodo stipriai patobulėjęs tiek kaip komanda, tiek kaip organizacija. Smagu bus įsilieti į šį klubą ir tikiuosi, kad nuveiksime kažką tikrai smagaus“, – vylėsi sportininkas.

Pats P. Valinskas viliasi „Lietkabelyje“ parodyti visus savo sugebėjimus, kurie padėtų komandai ne tik sėkmingai pasirodyti „Betsafe-LKL“, o ir FIBA Čempionų lygoje.

„Konkrečių tikslų nežinau, bet tikrai norime patekti į ketvertą LKL ir kaip įmanoma geriau pasirodyti FIBA Čempionų lygoje“, – dėstė pašnekovas.

REKLAMA

Tarptautiniame turnyre „Lietkabeliui“ teko grėsmingi varžovai: praėjusiame sezone titulą laimėjusi Atėnų AEK, Eurolygoje žaidusi Bambergo „Brose“, taip pat Jeruzalės „Hapoel“, Dižono JDA, Ispanijos ekipa Fuenlabrados „Montakit“ ir viena atranką įveikusi komanda.

„Mūsų grupėje susirinko itin pajėgios komandos kaip AEK ar „Brose“. Tai atspindi gerą turnyro lygį ir bus smagu pasivaržyti su tomis ekipomis“, – kalbėjo P. Valinskas.

Vyriausiasis treneris Gintaras Kadžiulis atskleidė, kad „Lietkabelis“ artėjančiame sezone propaguos greitą krepšinį.

„Toks žaidimas man tikrai prieš širdies. Manau, esu to stiliaus krepšininkas, todėl atrasiu save“, – „kklietkabelis.lt“ kalbėjo komandos naujokas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų