34
Škotija – Lietuva (nuotr. SCANPIX)

Lietuvos futbolo rinktinė pasaulio čempionato atrankoje stojo į kovą su Škotijos ekipa. Edgaro Jankausko auklėtiniai pirmose rungtynėse su Slovėnija apmaudžiai išleido pergalę iš savo rankų. Deja, tačiau istorija pasikartojo. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

34

Pirmasis kėlinys nebuvo kupinas įvykių. Mūsiškiai pavojingų progų nesukūrė,. Varžovai, nors ir atakavo daugiau, tačiau pasižymėti nesugebėjo.

Antrasis kėlinys prasidėjo Škotijos atakų uraganu. Laimei „Hampden Park“ stadione užkurtą pirtį lietuviai numalšino.

59-ąją minutę įvyko tai, kas, žiūrint iš šalies, įvykti neturėjo. Po labai gražios kombinacijos iš aštraus kampo į vartus kamuolį pasiuntė Fiodoras Černychas.

0-1 Fedor Cernych Goal - Scotland 0-1 Lithuania... by Football--Live

Deja, tačiau, kaip ir rungtynėse su Slovėnija, lietuviai įvartį praleido pačioje mačo pabaigoje. 89-ąją minutę kamuolį į Ernesto Šetkaus vartus nukreipė Jamesas McArthuras.

Škotai neleido lietuviams atsipūsti ir kūrė pavojingas atakas, kamuolys keletą kartų tik per plauką neatsidūrė mūsiškių vartuose. Laimei, pavyko iš Škotijos išsivežti bent tašką.

Varžovai kamuolį kontroliavo 61% laiko, lietuviai – 39%, tačiau į vartų plotą abi rinktinės smūgiavo po 3 kartus.