Lietuvos vyrų futbolo rinktinė baigė blankų pasirodymą 2021-ųjų Baltijos taurėje. Mūsiškiai išvykoje 1:3 (0:1) patyrė nesėkmę prieš Latviją.

Primename, kad lietuviai antradienį Vilniuje kovojo prieš Estijos vienuolikę. Sunkiai puolime funkcionavusi rinktinė taškų taip pat neiškovojo – 0:1.

Latvija ir Estija kovos dėl Baltijos taurės lemiamose rungtynėse ketvirtadienį. Latviai laimėjo pastaruosius keturis turnyrus, o Lietuvos paskutinis triumfas buvo 2010-aisiais.

Atsargus futbolas nubaudė lietuvius jau pirmajame kėlinyje. 37-ąją minutę labai neatsakingai po perdavimo iš krašto sužaidė gynėjas Markas Beneta ir pasiuntė jį į savus vartus (0:1).

Po pertraukos Valdas Urbonas į žaidimą metė net keturis naujus žaidėjus, tarp jų ir Paulių Golubicką. Jaunasis „Dainavos“ futbolininkas 67-ąją minutę puikiu tolimu smūgiu išlygino rezultatą (1:1).

Vis tik lietuviai iškart atsipalaidavo ir 69-ąją minutę jau traukė kamuolį iš savų vartų – pasižymėjo Eduardas Emsis (1:2). Galiausiai 85-ąją minutę vinį kalė Robertas Uldrikis (1:3).

Iki rungtynių pabaigos rezultatas jau nesikeitė – trijų komandų turnyre likome paskutiniai.

Latvija: Robertas Ozolas, Raivis Jurkovskis, Marcis Osas, Antonijus Černomordijus, Robertas Savalniekas, Eduardas Emsis, Krisas Karklinis, Andrejus Ciganikas, Arturas Zjuzinis, Alvis Jaunzemas, Robertas Uldrikis.

Lietuva: Tomas Švedkauskas, Egidijus Vaitkūnas, Edvinas Girdvainis, Markas Beneta, Saulius Mikoliūnas, Domantas Šimkus, Martynas Dapkus, Justas Lasickas, Ovidijus Verbickas, Arvydas Novikovas, Fiodoras Černychas .