„Manchester City" klubas Anglijos „Premier" lygos rungtynėse namuose 1 – 2 turėjo pripažinti „Brentford" futbolininkų pranašumą.

Ivanas Toney’us 16-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Brentford” ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Philas Fodenas pirmojo kėlinio pabaigoje tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Joao Cancelo 58-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

I. Toney’us 67-ąją minutę atliko pavojingą smūgį pirmuoju lietimu, tačiau vartininkas Edersonas meistriškai atrėmė kamuolį.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Rodri, kurio 73-ąją minutę galingai smūgiuotą kamuolį atrėmė Davidas Raya.

I. Toney‘us 98-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išplėšė „Brentford“ dramatišką pergalę rezultatu 2:1.