Pasižvalgykite: tokiame viešbutyje gyvena Tokijo žaidynėse dirbantys asmenys

Į Tokiją atvykusi TV3 komanda įsikūrė viešbutyje, kuris artimiausias tris savaites taps naujais namais. Čia teks praleisti nemažai laiko – palikti viešbutį dėl griežtų taisyklių galima tik vykstant stebėti sportininkų pasirodymų, kitaip tariant – darbo reikalais.

Taisyklės net numato, kad bendrauti galima tik su savo kambario draugu – kitais, nors ir tos pačios komandos nariais, negalima turėti artimo kontakto.

„East Hotel 21 Tokyo“ yra įsikūręs netoli lankytinų objektų ir sporto bazių, gali pasiūlyti platų paslaugų spektrą, tačiau juo naudotis karantino metu – negalima arba taikomi apribojimai.

Pavyzdžiui, viešbučio lauko baseinu negali naudotis Tokijo žaidynėse dirbantys asmenys, o kiti – tik iki 16 val. vietos laiku. Vidinis baseinas ir sporto salė yra uždaros visiems, o maitinimas tiekiamas tik žaidynėse dirbantiems akredituotiems asmenims.

TV3 komanda įsikūrė 17 aukšte, iš kurio į kelias skirtingas puses atsiveria 14 mln. gyventojų turinčio Tokijo miesto panorama.

Kambariai – kuklūs, bet patogūs ir švarūs. Jie net trims savaitėms taps žurnalistų namais, iš kurių dvi bus draudžiama kišti nosį į miestą.

Plačiau apie kelionę ir nuotykius – pirmajame vloge ir nuotraukų galerijoje. Įamžinti kelionę ir perteikti įspūdžius bei vaizdus jums padeda naujausias „Samsung“ telefonas Galaxy S21 5G!

Dvi savaitės įtemptų kovų, karštų naujienų, interviu, tiesioginių transliacijų ir užkulisių – visai tai rasite naujienų portale tv3.lt.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų