Pasaulio žiniasklaidos gigantas svarsto Tokijuje pasitelkti netikrą minią

„BBC“ mąsto apie netikros minios triukšmo garsų naudojimą pranešant naujienas iš olimpinių žaidynių. Žiūrovams buvo uždrausta dalyvauti beveik visuose „Tokyo 2020“ renginiuose.

Dirbtinė atmosfera buvo įprasta tiesioginio sporto transliavimo ypatybė koronaviruso pandemijos metu. „BBC“ praėjusį sezoną tai naudojo apšviečiant „Premier“ lygos ir FA taurės turnyrus.

Iki šiol šią vasarą korporacijai neprireikė netikrų garsų filmuojant reportažus iš didelių renginių, nes žiūrovai buvo įleidžiami į tokius renginius kaip Vimbldono čempionatas ir „Euro 2020“.

Tačiau priimtas sprendimas uždrausti gerbėjams dalyvauti olimpinėse žaidynėse reiškia, kad „BBC“ ir „Eurosport“, taip pat transliuojantis „Tokyo 2020“ Didžiojoje Britanijoje, dabar aiškinasi, kaip būtų galima integruoti netikrą minios triukšmą į reportažus iš žaidynių, kurios prasideda šį penktadienį.

Galutinis sprendimas dar nepriimtas, tačiau jei „BBC“ savo pagrindiniuose kanaluose panaudos dirbtinį triukšmą, greičiausiai jie pasiūlys galimybę girdėti tikrąjį garsą paspaudus „Raudonąjį mygtuką“ („BBC“ teikiama paslauga, kuri leidžia tiesiogiai žiūrėti sporto transliacijas).

Netikrą garsą teiktų „Olympic Broadcasting Services“, kurie kontroliuoja žaidynių medžiagą kaip pagrindiniai transliuotojai.

Tai toli gražu nėra paprasta užduotis, nes atmosfera kiekvienoje iš 33 olimpinių sporto šakų aikštelių yra labai skirtinga.

„Tai unikalios ir sudėtingos aplinkybės“, – sakė buvęs „NBC“ olimpinių žaidynių vedėjas Bobas Costasas. „Ar baseine garsas yra toks pat kaip ir lengvosios atletikos aikštelėje? Ar gimnastikos garsai tokie patys, kaip ir plaukimo? Blogiausia, jei garsai skambės netikrai.

Vieninteliai „Tokyo 2020“ vasaros olimpinių žaidynių renginiai, kuriuose žiūrovai dalyvaus, vyks Miyagi, Shizuoka ir Ibaraki prefektūrose (Japonijos administraciniai vienetai). Žiūrovai galės sudaryti tik 50 procentų renginio vietos.

Dviračių trasoje dalyvaus iki 1800 sirgalių, nes Shizuoka mieste Izu yra 3600 vietų velodromas. Tai reiškia, kad netikros minios triukšmo garsų nereikės pranešant naujienas apie dviračių sportą – vieną iš sėkmingiausių JK komandos sporto šakų. Jasonas Kenny tik ir laukia, kada galės pralenkti Chrisą Hoy'ą ir tapti visų laikų labiausiai mylimu olimpiečiu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų