REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nidoje įsibėgėjančio Olimpinio festivalio Tokyo 2020 organizatoriai iki rugpjūčio 8 dienos yra paruošę dar keturias smagias varžybas ir veiklas. Beveik visos jos – nemokamos, o finišavę galės pasidabinti išskirtiniais medaliais.

Nidoje įsibėgėjančio Olimpinio festivalio Tokyo 2020 organizatoriai iki rugpjūčio 8 dienos yra paruošę dar keturias smagias varžybas ir veiklas. Beveik visos jos – nemokamos, o finišavę galės pasidabinti išskirtiniais medaliais.

REKLAMA

Liepos 29-ąją vyks nemokamas mini-golfo turnyras. Jame bus išsiaiškinti penki laimėtojai – LTeam ir festivalio rėmėjų prizai atiteks geriausiai pasirodžiusiam vyrui, moteriai, berniukui (iki 16 metų), mergaitei (iki 16 metų) ir vienam burtų keliu išrinktam laimingajam.

Po dviejų dienų, liepos 31-ąją, bus surengtos bėgimo varžybos. Dalyviai galės rinktis iš keturių trasų – dviejų nemokamų ir dviejų mokamų. Nemokami bus 500 m vaikų ir 2,5 km bėgimai, o norintieji pakovoti dėl didesnių prizų, galės varžytis 5 km arba 10 km distancijose. Registruojantis internetu iki liepos 29 d. 21 val. dalyvio mokesčiai į šias varžybas siekia atitinkamai 5 ir 10 eurų. Registracija bus galima ir varžybų vietoje, bet tuomet nemokamai registruotis galės tik vaikų bėgimo dalyviai. 2,5 km distancija dalyviams kainuos 5 eurus, 5 km – 10 eurų, o 10 km – 20 eurų.

Po šių varžybų seks neeilinė pramoga – rugpjūčio 4-ąją visi norintieji bus kviečiami dalyvauti turistinių baidarių žygyje su 2016 m. Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyviu Ričardu Nekriošiumi. Numatoma žygio Kuršių mariomis trukmė – 2 val., o kadangi vietų skaičius jame – ribotas, dalyviams būtina registracija. Tiesa, dėl prastų oro sąlygų žygis gali būti atšauktas, tad visą naujausią informaciją apie šią veiklą reikėtų sekti Olimpinio festivalio Tokyo 2020 Facebook puslapyje.

REKLAMA
REKLAMA

O kai geriausi Lietuvos penkiakovininkai startuos Tokijo olimpinių žaidynių penkiakovės varžybose, Olimpinio festivalio Tokyo 2020 dalyviai galės išmėginti savo jėgas dviejų iš penkių šios sporto šakos rungčių varžybose – rugpjūčio 7-ąją vyks nemokamos „Laser-Run“ (bėgimo ir šaudymo) varžybos.

REKLAMA

Absoliučiai kiekvienas bet kurioje pasirinktoje sportinėje veikloje dalyvausiantis žmogus bus apdovanotas specialiai šiam festivaliui sukurtu medaliu.

„Kaip ir olimpinėse žaidynėse dalyvavimas jau yra didžiulis sportininko pasiekimas, taip ir Olimpinio festivalio Tokyo 2020 moto yra ne laimėti, o dalyvauti, – šypteli sporto šventės 2021-ųjų Kultūros sostinėje Neringoje organizatorius Lietuvos olimpinio fondo direktorius Mantas Marcinkevičius. – Jau pačiose pirmose rengtose bėgimo basomis varžybose pamatėme Nidos poilsiautojų entuziazmą varžytis ir mėgautis sportu, tad kviečiame visus ir toliau gyventi olimpiniu ritmu.“

Detalią informaciją apie varžybas ir registracijų anketas į jas galima rasti čia: www.lteam.registracijos.lt

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų