Zeliona Guroje (Lenkija) finišavusio pasaulio jaunimo šiuolaikinės penkiakovės čempionato paskutinę dieną – sekmadienį – bronzos medalius mišrioje estafetėje iškovojo Titas Puronas ir Elzbieta Adomaitytė.

Lietuviai jau po fechtavimo įrodė, kad taikysis į medalius, kai laimėjo 21 kovą iš 32, pelnė 248 taškus ir užėmė antrą vietą. Plaukime mūsiškiai buvo 16-i (2:07.96 min., 295 taškai), jojime šiek tiek susikomplikavo padėtį (275 tšk., 25 baudos balai), bet kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje pasiekė trečią rezultatą (12:58.52 min., 522 tšk.).

Varžybas T.Puronas ir E.Adomaitytė baigė surinkę 1340 tšk. Pasaulio jaunimo čempionais tapo britai Charlesas Brownas ir Emma Whitaker (1370), o vicečempionais – vengrai Bence Viczianas ir Rita Erdos (1357). Mišrioje estafetėje iš viso dalyvavo 17 porų.