Hochfilzene (Austrija) prasidėjo antrasis pasaulio biatlono taurės etapas. Pirmosios į trasą ketvirtadienį iššliuožė moterys, lenktyniavusios 7,5 km sprinte.

Pergalę šventė 33-ejų vokietė Denise Herrmann-Wick. Ji numušė visus 10 taikinių ir finišavo per 20 min. 7.1 sek. Veteranei tai buvo 10-a pergalė pasaulio taurės statusą turėjusiose varžybose per karjerą.

Antrą vietą užėmė čekė Marketa Davidova (+18.1 sek., 1 baudos ratas), trečią – prancūzė Julia Simon (+20.1, 1).

Sportininkės kovojo ne tik dėl pasaulio taurės taškų, bet ir dėl patekimo į persekiojimo lenktynes. Gabrielė Leščinskaitė po pirmo šaudymo ruožo dar galėjo galvoti apie 60-uką, tačiau antroje šaudykloje užsidirbo 2 baudos ratus ir finišavo 78-a (+2:53.2). Iki tikslo jai trūko 46.2 sek. Natalija Kočergina tenkinosi 92-a pozicija (+4:00.4, 3) tarp 99 dalyvių.

Naująja pasaulio taurės lydere tapo 220 taškų turinti J.Simon. Iki tol pirmavusi italė Lisa Vittozzi ketvirtadienį finišavo 18-a ir su 208 tšk. nukrito į antrą vietą. Į trečią poziciją šoktelėjo D.Herrmann-Wick (195). Lietuvės taškų dar neturi.

Penktadienį vyks vyrų 10 km sprinto lenktynės.