Pokliukoje (Slovėnija) tęsiasi pasaulio biatlono čempionatas. Sekmadienis jame prasidėjo nuo vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynių.

Trečią kartą pasaulio čempionu tapo prancūzas Emilienas Jacquelinas. Jis numušė visus 20 taikinių ir finišą pasiekė per 31 min. 22.1 sek. Sidabrą laimėjo švedas Sebastianas Samuelssonas (+7.3 sek., 0 baudos ratų), aplenkęs trečioje vietoje likusį norvegą Johannesą Thingnesą Boe (+8.1, 2). Iš pirmos vietos startavęs švedas Martinas Ponsiluoma užsidirbo net 6 baudos ratus ir nukrito į 13-ą poziciją (+2:20.8).

40-as startavęs lietuvis Karolis Dombrovskis kurį laiką pretendavo į pasaulio taurės taškus. Deja, po dviejų „švarių“ šaudymo ruožų trečiajame jis užsidirbo 1 baudos ratą, o ketvirtajame prašovė dar 2 kartus. Lietuvis dar buvo netoli 40-uko, bet paskutiniame rate prarado gausybę pozicijų ir finišavo 49-as (+5:04.1).

J.T.Boe su 797 taškais liko pasaulio taurės sezono lyderiu. Už jo rikiuojasi net trys tautiečiai – Sturla Holmas Laegreidas (719), brolis Tarjei Boe (625) ir Johannesas Dale (618). Vytautas Strolia (74) liko 46-as, o K.Dombrovskis (24) nukrito į 63-ią vietą.

Sekmadienį čempionate dar vyks moterų 10 km persekiojimo lenktynės.