Graikijos taurės turnyro pusfinalyje Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ komanda 66:56 įveikė Dramos KAO krepšininkus ir pateko į finalą.

„Žaliųjų“ pergalę apkartino vieno lyderių Dimitrio Diamantidžio trauma. Iš karto po susitikimo graikui buvo atlikti tyrimai, kurie parodė, jog krepšininkas dėl dešinės kojos traumos negalės žaisti mažiausiai savaitę. Tai reiškia, kad D.Diamantidis praleis Eurolygos „Top 16“ varžybų pirmąjį mačą penktadienį, kuriame „Panathinaikos“ susitiks su Kauno „Žalgiriu“.

J.Mačiulis per 12 minučių pelnė 7 taškus (2/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), atkovojo kamuolį ir 2 kartus prasižengė.

Nugalėtojams Michaelis Bramosas ir Stephane‘as Lasme įmetė po 14, o debiutavęs Jasonas Kapono pridėjo 10 taškų.

Pralaimėjusiems 15 taškų surinko Kostas Kakaroudis.