Eurolygos B grupėje pirmąjį pralaimėjimą patyrė dviejų lietuvių Sienos „Montepaschi“ klubas, kuris išvykoje 76:81 (14:22, 28:23, 13:11, 21:25) neatsilaikė prieš Atėnų „Panathinaikos“ komandą, kuriai atstovauja Šarūnas Jasikevičius.

Starto penketuke rungtynes pradėjęs Š.Jasikevičius pelnė pirmuosius taškus, o „Panathinaikos“ klubas netrukus nuskubėjo į priekį 10:3. Aikštelėje pasirodę K.Lavrinovičius ir R.Kaukėnas ėmėsi darbo ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų (7:10), bet po pirmojo kėlinuko šeimininkai pirmavo 22:14.

Antrajame kėlinuke R.Kaukėno prasiveržimas vėl sumažino svečių atsilikimą iki 3 taškų (19:22), bet graikai spurtavo ir po A.Fotsio tritaškio padidino atotrūkį iki dviženklio - 29:10. H.Domercantas ir K.Lavrinovičius pataikė po du tritaškius ir skirtumas tarp ekipų sumažėjo iki 4 taškų (33:37), o kėlinuko pabaigoje K.Lavrinovičius pridėjo tritaškį su pražanga ir deficitas sumažėjo iki 2 taškų (39:41).

Po didžiosios pertraukos iniciatyvos ėmėsi B.Eze ir R.Sato, kurių pastangomis „Montepaschi“ ne tik išlygino rezultatą, bet ir persvėrė jį savo naudai - 51:46. Tačiau Italijos komanda nesugebėjo sustabdyti A.Fotsio, kuris pataikė tris tritaškius, pridėjo dvitaškį ir „Panathinaikos“ pranašumas pasiekė 9 taškus - 64:55. Apie save vėl priminė K.Lavrinovičius, kuris kartu su R.Sato ėmė artėti prie varžovų bei išlygino rezultatą 65:65.

Tačiau „Panathinaikos“ klubas išleido į aikštelę Š.Jasikevičių, kuris pataikė kelis dvitaškius bei grąžino persvarą graikams - 77:74. Jie išlaikė pranašumą iki susitikimo pabaigos ir iškovojo sudėtingą pergalę 81:76.

Š.Jasikevičius nugalėtojams per 29 minutes pelnė 10 taškų (dvitaškiai 3/5, baudos metimai 4/6), atkovojo ir prarado po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dusyk prasižengė ir išprovokavo 3 varžovų baudas.

K.Lavrinovičius per 31 minutę pelnė 22 taškus (5/6, 3/4, 3/5), atkovojo 4, prarado 2 ir perėmė 1 kamuolį, 3 sykiu prasiengė ir išprovokavo 5 varžovų pražangas. R.Kaukėnas per 28 minutes surinko 10 taškų (5/8), atkovojo 5, prarado ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, gavo du blokus, 4 kartus prasižengė ir išprovokavo 5 varžovų pražangas.

„Panathinaikos“: A.Fotsis (tritaškiai 4/5) ir N.Pekovičius - po 14, D.Diamantidis 11 (6 per.kam., 5 kld.), V.Spanoulis (5 rez.perd.) ir Š.Jasikevičius - po 10, M.Batiste'as 8 (7 atk.kam.).

„Montepaschi“: K.Lavrinovičius 22, R.Sato 17, H.Domercantas 14 (tritaškiai 4/6), R.Kaukėnas 10.