Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Kelne kovoja dėl vietos Europos krepšinio čempionato pusfinalyje, o jų kelyje pajėgi Bosnija ir Hercegovina.

Pirmajame ketvirtyje abi ekipos pranašumo neįgijo ir kėlinys baigėsi itin rezultatyviai 28:28. Antrajame ketvirtyje abi komandos pradėjo drausmingiau gintis, o pirmieji į priekį pabėgo Kazio Maksvyčio auklėtiniai. Kėlinio viduryje Rokas Jokubaitis ėmėsi iniciatyvos ir likęs puolime prieš Jusufą Nurkičių sėkmingai klaidinančiu judesiu išmaudė bosnių milžiną bei pelnė gražų metimą iš vidutinio nuotolio 42:36.

Po šio epizodo Bosnijos ir Hercegovinos vyr. treneris Adis Beciragičius iškart paprašė minutės pertraukėlės.

Vėliau rinktinės krepšinikai pradėjo didinti atotrūkį, o po dviejų ketvirčių – apčiuopamas Lietuvos krepšininkų pranašumas 56:42.

Po dviejų kėlinių R. Jokubaitis savo sąskaitoje turėjo 7 pelnytus taškus ir 2 rezutatyvius perdavimus.

„Bosnijos žvėrimi“ NBA lygoje pravardžiuojamas J. Nurkičius per du kėlinius surinko 10 taškų, tačiau atkovojo tik vieną atšokusį kamuolį.

Sėkmingą Jokubaičio žaidimą žiūrėkite straipsnio viršuje.