Netikėtą pralaimėjimą NBA čempionate patyrė Čikagos „Bulls“ (12/7) komanda, nusileidusi lygos autsaideriams.

Billy Donovano auklėtiniai svečiuose 113:118 (32:30, 32:25, 18:35, 31:28) pripažino Hjustono „Rockets“ (2/16) pranašumą.

Hjustono komanda šia pergale nutraukė 15 pralaimėjimų seriją.

Nugalėtojus į priekį vedė Danuelis House’as, kuris pelnė 18 taškų. Visus taškus atletas surinko antroje mačo pusėje, pirmoje jis nežaidė.

Pralaimėjusiems Zachas LaVine’as pelnė 28 taškus, o po COVID-19 protokolo sugrįžęs Nikola Vučevičius surinko 14 taškų ir 13 atkovotų kamuolių.

Z. LaVine’o paskutinę minutę pelnyti penki greiti taškai mažino skirtumą iki trijų taškų. Tačiau po to Garrisonas Matthewsas realizavo du baudų metimus ir įtvirtino „Rockets“ pergalę.

Hjustono ekipa rungtynes perlaužė po laimėto trečiojo kėlinio 35:18 ir po to neatsiliko.

„Bulls“: Zachas LaVine’as 28, Lonzo Ballas 19, DeMaras DeRozanas 17, Alexas Caruso 15.

„Rockets“: Danuelis House’as 18, Christianas Woodas 16 (10 atk. kam.), Kevinas Porteris 14, Alperenas Sengunas 13.