Antradienio vakarą paaiškėjo paskutinės komandos patekusios į 2024 m. Europos čempionatą.

Lemiamose rungtynėse dėl vietos „EURO 2024“ turnyre Ukrainos rinktinė kovėsi su islandais. Nors varžovai pasižymėjo pirmieji, pergale galiausiai 2:1 džiaugėsi ukrainiečiai.

Pirmajame kėlinyje į priekį islandus išvedė Albertas Gudmundssonas. Puolėjas suklaidino kelis gynėjus ir smūgiu iš toli pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Po pertraukos Viktoras Tsygankovas įsuko kamuolį į tolimąjį vartų kampą taip išlygindamas rezultatą.

Galiausiai pergalę ukrainiečiams išplėšė Mykhailas Mudrykas. „Chelsea“ puolėjas 84-ąją minutę tiksliu smūgiu išplėšė pergalę ir kelialapį į Europos čempionatą.

Ukrainiečiai čempionate kausis E grupėje, kurioje taip pat yra Belgija, Slovakija ir Rumunija.

Paskutinėse atrankos į čempionatą rungtynėse dėl bilieto kovėsi Lenkijos ir Velso rinktinės. Atkrintamųjų varžybų finiše prireikė baudinių serijos, kurioje tikslesni buvo lenkai.

Rungtynių metu arčiau sėkmės buvo Velso rinktinė, kuri kelis kartus pavojingai atakavo į varžovų vartus. Visgi, visus jų bandymus atrėmė Lenkijos rinktinės vartininkas. Tuo tarpu lenkai, tiek ir per pagrindinį laiką, tiek ir per pratęsimą neatliko nė vieno smūgio į vartų plotą.

Baudinių serijoje viską lėmė viena klaida. Devyni futbolininkai vienas po kito sėkmingai realizavo baudinius, o lemiamą Danielio Jameso smūgį atrėmė lenkų vartininkas Wojciechas Szczesny.

Lenkai po burtų pateko į D grupę, kur susitiks su Nyderlandų, Austrijos ir Prancūzijos rinktinėmis.