Rietavo arenoje tris dienas vyko Lietuvos stalo teniso čempionatas. 64 sportininkai iš įvairių Lietuvos miestų varžėsi vienetų bei dvejetų rungtyse.  Aistros virė antrą varžybų dieną, kai vyko kovos dėl patekimo į pusfinalius.

Daugkartinis čempionas Alfredas Udra rezultatu 2:4 pralošė Kęstučiui Žeimiui ir baigė savo pasirodymą. Tomas Mikutis pralaimėjo 3:4 Valdui Martinkui. Sekmadienio rytą pusfinalyje susitiko Valdas Martinkus (tren. Povilas Bagužis, Panevėžys) su Kęstučiu Žeimiu (tren. Viktoras Rybakas, Kybartai), čia pranašumą turėjo K. Žeimys, kuris priešininką nugalėjo rezultatu 4:1. Dėl patekimo į finalą žaidė Agnius Kačerauskas (tren. Artūras Orlovas, Vilnius) su Matu Vilku (tren. Jonas Piekautas, Šilutė). Lygioje kovoje dviejų taškų persvara 7-ą setą laimėjo M. Vilkas. Finale K. Žeimys buvo nepralenkiamas taip pat Rezultatu 4:1 jis nugalėjo M. Vilką. Kęstutis Žeimys tapo 2021 m. absoliučiu Lietuvos čempionu.

Moterų vienetų varžybose susitiko Kornelija Riliškytė su Laura Abaravičiūte (tren. Jolanta Prūsienė, SM „Tauras“, Vilnius) ir Emilija Riliškytė su Marija Mikalauskyte (tren. Artūras Orlovas, SM „Tauras“, Vilnius). Abi sesės savo priešininkes nugalėjo triuškinančiu 4:0 rezultatu. Finale K. Riliškytė nugalėjo E. Riliškytę ir trečią kartą iš eilės tapo Lietuvos čempione.

Paguodos turnyro nugalėtojai Auksė Gecevičiūtė (Klaipėdos r.) ir Lukas Rimkus (tren. Artūras Orlovas, SM „Tauras“, Vilnius).

Moterų dvejetų prizininkės

I-a vieta – Emilija Riliškytė ir Kornelija Riliškytė (tren. Jolanta Prūsienė, SM „Tauras“, Vilnius)

II-a vieta – Laura Abaravičiūtė ir Lukrecija Juchnaitė (tren. Jolanta Prūsienė, SM „Tauras“, Vilnius)

III-ia vieta – Vitalija Venckutė (tren. Romas Stankevičius, SM „Gaja“, Kaunas) ir Gerda Šišanovaitė (tren. Artūras Orlovas, SM „Tauras“, Vilnius), Auksė Gecevičiūtė (Klaipėdos r.) ir Ugnė Baskutytė (tren. Romas Stankevičius, SM „Gaja“, Kaunas).

Vyrų dvejetų prizininkai

I-a vieta – Kęstutis Žeimys (tren. Viktoras Rybakas, Kybartai) ir Ignas Navickas (tren. Inga Navickienė, SM „Gaja“, Kaunas)

II-a vieta – Matas Skučas (tren. Romualda Garkauskienė, SM „Gaja“, Kaunas) ir Matas Vilkas (tren. Jonas Piekautas, Šilutė)

III-ia vieta – Valdas Martinkus (tren. Povilas Bagužis, Panevėžys) ir Paulius Gūra (tren. Rytis Velička, Panevėžys), Arnoldas Domeika ir Tonetas Domeika (tren. Raimondas Jackevičius, Mažeikiai).

Mišrių dvejetų prizininkai

I-a vieta – Vitalija Venckutė ir Kęstutis Žeimys

II-a vieta – Lina Martinkė (Panevėžys) ir Valdas Martinkus

III-ia vieta – Kornelija Riliškytė ir Matas Vilkas, Laura Abaravičiūtė ir Ignas Navickas.

Čempionus ir prizininkus apdovanojo Lietuvos stalo teniso prezidentė Inga Navickienė, viceprezidentas Evaldas Skyrius, Rietavo meras Antanas Černeckis.