Trečiadienį Vokietijos futbolo taurės turnyro ketvirtfinalyje sunkias pergales iškovojo ir pusfinalyje prie II lygos Jenos "Carl Zeiss" ir Dortmundo "Borussia" komandų prisijungė Miuncheno "Bayern" bei "VfL Wolfsburg" klubai.

Šalies pirmenybių lyderė Miuncheno "Bayern" vienuolikė ketvirtfinalyje tik pratęsimo pabaigoje 1:0 (0:0, 0:0) palaužė II lygoje rungtyniaujančių Miuncheno "TSV 1860" futbolininkų pasipriešinimą.

Pergalingą įvartį Franckas Ribery įmušė tik antrą teisėjo kompensuoto pratęsimo laiko minutę (120+2 min.) nuo 11 m žymos.

Komandos susitikimą baigė nepilnų sudėčių: 84 min. iš aikštės buvo pašalintas "Bayern" puolėjas Luca Tonis, o per pratęsimą raudonos kortelės buvo parodytos dviem "TSV 1860" ekipos žaidėjams - Benjaminui Schwarzui (111 min.) ir Markusui Thorandtui (120+4 min.).

Kitame ketvirtfinalio mače "VfL Wolfsburg" vienuolikė savo aikštėje 2:1 (1:0, 1:0) įveikė "Hamburg SV" ekipą.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Grafite (17 min. iš 11 m baudinio), ir Marcelinho (109 min.), o svečių gretose pasižymėjo Rafaelis van der Vaartas (70 min.).