Net ir pasibaigus kovos tarptautiniame fronte, Vilniaus „Žalgiris“ „Optibet A lygoje“ žengia pergalingai. Vladimiro Čeburino kariauna atidėtose 29-ojo turo rungtynėse svečiuose 2:1 (1:1) įveikė 5-oje pozicijoje žengiančią Marijampolės „Sūduvą“.

Sostinės ekipa į priekį išsiveržė 21-ąją minutę. Mathiasas Oyewusi apsikeitė perdavimais su Marko Miličkovičiumi – futbolininkas iš Nigerijos taikliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą. Šeimininkai neišnaudojo poros gerų šansų, bet jiems nusišypsojo sėkmė po 15 minučių.

Tomislavas Duka puikiai atrėmė Karolio Laukžemio smūgį, po kurio kamuolys atsimušė į Kipro Kažukolovo ranką. Teisėjo skirtą baudinį realizavo Xabi Auzmendi.

Po pertraukos „Žalgiris“ vėl pasinaudojo greita kontrataka. 58-ąją minutę po tolimo perdavimo į priekį pabėgęs M. Oyewusi smūgiavo taikliai bei džiaugėsi dubliu.

Marijampolės ekipa antrame kėlinyje turėjo vieną gerą progą pasižymėti, tiesa, Giedrius Matulevičius į vartų plotą nepataikė. „Sūduvos“ gretose po daugiau nei pusmečio pertraukos į rikiuotę sugrįžo traumą išsigydęs saugas Tomislavas Gomeltas.