Marijampolės „Sūduva“ susidūrė su labai nuožmiu Telšių „Džiugo“ pasipriešinimu ir tik pačioje susitikimo pabaigoje sugebėjo išplėšti pergalę, kuri buvo penktoji iš eilės. Vicečempionai namuose 7-ojo turo dvikovoje 2:1 (1:1) įveikė pirmenybių debiutantus, patyrusius antrą nesėkmę.

Žemaitijos klubas oponentams neketino nusileisti – „Džiugas“ pirmasis susikūrė pavojingą progą. Kamuolys baudos aikštelėje dėkingai atšoko Nasko Milevui, tačiau laiku savo poziciją palikęs Makis Giannikoglou spėjo smūgį atremti.

Arti įvarčio buvo ir šeimininkai. Catalinas Tira porą kartų suklaidino varžovą ir smūgiavo į tolimąjį vartų kampą, tiesa, kamuolį vartus nukreipė nuošalėje buvęs Kule Mbombo.

Pastarasis puolėjas 33-iąją minutę reabilitavosi ir tapo rezultatyviausiu čempionato žaidėju. Po Xabi Auzmendi perdavimo K. Mbombo pabėgo nuo varžovo ir nepriekaištingai smūgiavo galva, pasižymėdamas penktoje akistatoje iš eilės.

Vis dėlto „Sūduva“ ilgai pranašumu nesidžiaugė – jis buvo likviduotas po minutės. Yudai'us Koike baudos aikštelėje surado „Džiugo“ puolimo lyderį Nasko Milevą, kuris savo šansu pasinaudojo ir džiaugėsi trečiuoju įvarčiu šiame sezone.

Antrame kėlinyje šeimininkai, praradę traumą patyrusį Vaidą Slavicką, dar labiau perėmė iniciatyvą į savo rankas – prie to prisidėjo ir į rikiuotę grįžęs Romainas Habranas. Tiek šio prancūzo, tiek Nacho Caseso bandymus atrėmė Marius Paukštė, tačiau 86-ąją minutę šansų neturėjo.

Nicolasas Gorobsovas atliko precizišką perdavimą, o laisvės baudos aikštelėje sulaukęs Semiras Kerla įsmeigė neatremiamą vinį į žemiaičių vartus.

„Sūduva“ su 15 taškų šoktelėjo į pirmą vietą, 8 taškus turintis „Džiugas“ – penktas.