Šeštadienį vykusiose A lygos 17 turo rungtynėse FK „Panevėžys“ išvykoje po atkaklios kovos 1:0 (1:0) palaužė Kėdainių „Nevėžio“ pasipriešinimą.

Panevėžio klubas siekė dominuoti nuo pat susitikimo pradžios – jau šeštąją minutę buvo sudrebintas šeimininkų vartų skersinis. „Nevėžio“ ekipa taip pat nebuvo uzsidariusi savo vartų pusėje – kėdainiškiai taip pat ieškojo tinkamų progų savo išpuoliams.

Vis dėlto, didžioji žaidimo dalis vyko šalia šeimininkų vartų, tačiau panevėžiečiams vis pritrūkdavo sėkmingo progų užbaigimo. Ypač pavojingą momentą svečiai sukūrė 20-ąją minutę, kai Tautvydio Eliošiaus smūgį iš baudos aikštelės paskutinę akimirką blokavo varžovas.

Galiausiai Panevėžio ekipai pavyko pasižymėti. 37-ąją minutę puikiu baudos smūgiu oponentų vartininką nubaudė Rafaelis Floro – 1:0. Ir po įvarčio panevėžiečiai toliau tęsė „Nevėžio“ vartų apgultį, tačiau rezultatas išliko nepakitęs.

Vos prasidėjus antrajai rungtynių pusei, Kėdainių klubas įmušė įvartį, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę. Panevėžiečiai įpusėjus antrajam kėliniui dominavo aikštėje, o „Nevėžis“ laukė savo šansų kontraatakose.

Nors tiek viena, tiek kita ekipa turėjo šansų pasižymėti, teisėjo švilpukas fiksavo Panevėžio ekipos pergalę minimaliu skirtumu.