Šeštadienį 35-ojo „Optibet A lygos“ ture Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ ir Vilniaus „Riteriai“ pasidalino po tašką rezultatu 0:0.

Rungtynių pradžioje buvo kiek aktyvesni vilniečiai. Jie dažniau rengė perspektyvių išpuolių prie šeimininkų vartų. Tuo tarpu Andriaus Skerlos auklėtiniai nebuvo tokie aktyvūs, tačiau vėliau žaidimas išsilygino ir ryškios dominuojančios komandos aikštėje nebuvo.

Kėliniui persiritus į antrąją dalį abi komandos apsikeitė puikiomis progomis įmušti. „Hegelmann Litauen“ galėjo išsiveržti į priekį, kai Klaudijus Upstas sužaidė techniškai baudos aikštelėje, bet pataikė kamuolį į skersinį.

Kitame aikštės galės Gytis Paulauskas kontratakoje taip pat ambicingų smūgiu sudrebino vartų konstrukciją.

Po pertraukos aikštėje vaizdas pernelyg nesikeitė. Komandos sužaisdavo sėkmingas trumpas atkarpas, bet šimtaprocentinių progų sukurti joms pavykdavo mažai – dominavo kokybiškas žaidimas gynyboje.

69 minutę realiausią proga „Riterių“ gretose turėjo Aleksandras Levšinas. Po nuostabaus Marko Pavloskio perdavimo į kairįjį baudos aikštelės kraštą, gynėjas iš dėkingos pozicijos smūgiavo šalia virpsto.

Rungtynės baigėsi lygiosiomis. Po jų tapo aišku, jog „Hegelmann Litauen“ (52 tšk.) nepakils aukščiau penktosios vietos šiame sezone. „Riteriai“ (42 tšk.) pergalės neiškovoja jau šešis susitikimus iš eilės ir žengia šešti.