Penktadienį A lygos čempionate Gargždų miesto stadione „Banga“ lygiosiomis 1:1 sužaidė su Alytaus „Dainava“.

Atsargiai prasidėjusioje dvikovoje pirmąją įtampą prie varžovų vartų sukūrė R.Vėževičius, pabandęs aplenkti vartininkui kamuolį palikinėjusį  „Dainavos “gynėją.

Netrukus teko padirbėti K.Smilingiui – 20 minutę po S.Hamulič smūgio iš baudos aikštelės gargždiškis nukreipė kamuolį į kampinį. Dar kartą pavojingais smūgiais komandos apsikeitė besibaigiant kėliniui. 38 minutę H.Devens reidas baudos aikštelėje baigėsi smūgiu į virpstą, o po kelių akimirkų S.Urbio bandymą iš dešiniojo krašto ne itin sėkmingai gaudė T.Švedkauskas

Antrojo kėlinio pradžioje aktyvesni buvo gargždiškiai. 47 minutę S.Urbys po reido baudos aikštelėje pasiuntė kamuolį tiesiai T.Švedkauskui į glėbį. Po poros minučių  „Dainavos“ vartų sargas atrėmė S.Yoshikawa bandymą iš dešiniojo krašto.

67 minutę S.Yoshikawa suklaidino kelis varžovus ir smūgiu iš 18 metrų sudrebino skersinį.

Tikra drama vyko paskutinėmis rungtynių minutėmis. 89 minutę S.Urbys smūgiu iš 35 metrų užklupo nepasiruošusį T.Švedkauską ir kamuolys atsidūrė vartuose – 1:0.

Bet per teisėjo kompensuotą laiką alytiškiai išlygino rezultatą, kai D.Matulevičius galva numetė kamuolį C.Tchamba ir šis iš kelių metrų nuginklavo K.Smilingį – 1:1.

„Banga“ išlieka priešpaskutinėje vietoje, bet nuo alytiškių atsilieka tik dviem taškais ir yra sužaidusi maču mažiau.