Triuškinančią pergalę Eurolygoje iškovojo Pirėjo „Olympiakos“ (10/5) krepšininkai. Graikijos grandas namuose 83:60 (26:10, 23:14, 16:13, 18:23) nukovė Miuncheno „Bayern“ (7/8) komandą ir nutraukė jos dviejų pergalių seriją.

Aikštės šeimininkai rungtynes pradėjo spurtu 10:0 ir iškart ėmė kontroliuoti situaciją ant parketo, o ketvirčio pabaigoje dar keturi taškai be atsako leido susikrauti 16 taškų pranašumą (26:10).

Antrajame kėlinyje vokiečių duobė dar labiau pagilėjo. Galingai žaidę Pirėjo krepšininkai netruko atstumo padidinti iki 22 taškų (41:19), o prieš ilgąją pertrauką ir iki 25 taškų (49:24).

Trečiajame kėlinyje graikai spurtavo 11:0 ir šovė į priekį jau net 34 taškais (65:31). Tai buvo didžiausias fiksuotas skirtumas tarp ekipų rungtynėse.

Vėliau jis sumenko, tačiau triuškinanti pergalė liko Pirėjo klubo kišenėje – 83:60.

Nugalėtojai šiame mače pataikė net 76 proc. dvitaškių (25/33).

„Olympiakos“: Sasha Vezenkovas 16 (5/6 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud., 9 atk. kam.), Giannoulis Larentzakis 15 (4/6 trit.), Thomasas Walkupas 13, Tyleris Dorsey 10, Moustapha Fallas ir Kostas Sloukas po 8.

„Bayern“: Augustine‘as Rubitas 10 (4/9 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.), Deshaunas Thomasas ir Othello Hunteris po 9, Vladimiras Lučičius ir Andreasas Obstas po 8, Ognjenas Jaramazas 6.