Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 2:1 nugalėjo „Mainz“ futbolininkus.

Karimas Onisiwo 22-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Mainz“ ekipą į priekį 1:0.

Thomas Mulleris 33-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Robinas Zentneris.

Kingsley Comanas antrojo kėlinio pradžioje tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išlygino rezultatą 1:1.

Jamalis Musiala 74-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimesnės distancijos persvėrė rezultatą „Bayern“ naudai 2:1.

Tuo tarpu susitikimas tarp „Bochum“ ir Dortmundo „Borussia“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1.

Jude‘as Bellinghamas 18-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Manuelis Riemannas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Erlingas Haalandas 28-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau dar kartą M.Riemannas sėkmingai apgynė savo vartus.

Sebastianas Polteris pirmojo kėlinio pabaigoje sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Bochum“ į priekį 1:0.

J.Bellinghamas 83-ąją minutę atliko dar vieną smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas nepakito.

Julianas Brandtas 85-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.