Pekino žiemos olimpinių žaidynių akrobatinio slidinėjimo varžybų vyrų gūbrinio rungties čempionu šeštadienį sensacingai tapo švedas Walteris Wallbergas.

21-erių sportininkas, kuris iki tol niekada nebuvo laimėjęs nė vienų pasaulio taurės varžybų, finale pribloškė daugelį, kai surinkęs 83,23 taško pralenkė tituluočiausią šios rungties slidininką kanadietį Mikaelį Kingsbury.

Sidabru tenkinęsis kanadientis surinko 82.13 taškus, o trečias liko japonas Horishima Ikuma su 81.48 taško.

Aiškiu rungties favoritu laikytas 29-erių M. Kingsbury iškovojo auksą Pjongčango žaidynėse ir buvo laimėjęs sidabrą Sočyje. Jis taip pat yra net 71-erių pasaulio taurės etapų nugalėtojas.

Kanadietis taip pat siekė tapti vos antruoju šios rungties sportininku, dvejose žaidynėse iš eilės iškovojusiu aukso medalius. Iki tol tai yra pavykę padaryti 2010 ir 2014 m. kitam kanadiečiui Alexui Bilodeau.