Olimpiniame kaimelyje užkliuvo „anti sekso“ lovos – airis sugriovė mitą

Didžiausi užsienio naujienų portalai skelbė, kad Tokijo olimpinių žaidynių kaimelyje atletai miegos ant specialiai sukurtų lovų, kurios greitai buvo pakrikštytos „anti sekso“ lovomis.

Buvo kalbama, kad iš kartono pagamintos lovos sulūš, jeigu ant jų atsiguls daugiau nei vienas asmuo arba ant lovos vyks bet koks didesnis judėjimas.

Neva tai padės apsisaugoti nuo olimpiečių sekso. JAV sportininkas Paulas Chielimo pasidalino lovų paveikslėliu bei ironiškai teigė, kad jau dabar jam reiktų pasitreniruoti miegoti ant žemės.

„Lovos gali atlaikyti vieno žmogaus svorį, kad išvengtų bet kokių situacijų, nesusijusių su sportu. Dabar turiu treniruotis, kaip miegoti ant žemės, nes jeigu lova sulūš ir aš neturėsiu tokių treniruočių, mano pasirodymas bus baigtas“, – rašė P.Chielimo.

Visgi visus mitus sužlugdė Airijos gimnastas Rhysas McClenaghanas, kuris išdrįso šokinėti ant lovos ir įrodė, kad jos taip lengvai nelūžta.

„Netikros naujienos“, – skelbė R.McClenaghanas.

Nepaisant to, kad iš kartono sukurtos lovos, kurios po olimpiados bus perdirbtos, nėra sukurtos prieš seksą, tačiau Tokijo olimpinių žaidynių organizatoriai nurodo vengti kontaktų su kitais atletais.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų