Ketvirtadienį Japonijoje startavo olimpinis vyrų futbolo turnyras. Pirmosios rungtynės tarp Egipto ir Ispanijos rinktinių baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Lyg prasto rezultato būtų negana, Ispanijos rinktinė dar prarado svarbų žaidėją Dani Ceballosą. 24-erių ispanui ant kojos užmynė Taheras Mohamedas, kuris po VAR peržiūros atsipirko geltona kortele.

D.Ceballosas tęsti mačo negalėjo ir buvo pakeistas dar pirmojo kėlinio pabaigoje. Kiek anksčiau – 22-ą minutę – ispanai dėl traumos prarado ir Oscarą Minguezą. Po rungtynių D.Ceballosas pasidalino šiurpiai atrodančios kojos nuotraukomis.

Kol kas nežinoma, kiek laiko ispanas negalės žaisti, bet nerimaujama, kad jam Tokijo olimpiada jau baigėsi.