naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Savaitgalį žiūrovai pamatė, kaip olimpinėse žiemos žaidynėse išdalinti pirmieji medaliai, o jau rytoj, pirmadienį, jų laukia ir kitas malonus reginys. Būtent rytoj olimpinėse žiemos žaidynėse Pekine pasirodys ir pirmoji Lietuvos sportininkė, biatlonininkė Gabrielė Leščinskaitė.

Savaitgalį žiūrovai pamatė, kaip olimpinėse žiemos žaidynėse išdalinti pirmieji medaliai, o jau rytoj, pirmadienį, jų laukia ir kitas malonus reginys. Būtent rytoj olimpinėse žiemos žaidynėse Pekine pasirodys ir pirmoji Lietuvos sportininkė, biatlonininkė Gabrielė Leščinskaitė.

REKLAMA

Žiūrovų patogumui, svarbiausias transliacijas TV3 žiniasklaidos grupė kviečia sekti ne tik per TV3 ir TV6, bet ir naujienų portale tv3.lt.

G. Leščinskaitė jau rytoj, pirmadienį, 11 val. pradės pirmąjį savo pasirodymą olimpinėse žaidynėse ir startuos 15 km individualiose lenktynėse. Gabrielė – viena iš 5 biatloninkų, kurie šiais metais atstovauja mūsų šaliai olimpinėse žiemos žaidynėse Pekine.

Be jos šių žaidynių metu išvysime dar ir Vytauto Strolios, Tomo Kaukėno, Karolio Dombrovskio ir Lino Banio pasirodymus. Tai – gausiausia visų laikų biatloninkų delegacija mūsų šalies istorijoje. Nors pačiai Gabrielei tai – pirmosios olimpinės žaidynės, kuriose ji dalyvauja, visai neseniai vykusio pasaulio taurės etapo 15 km asmeninėse lenktynėse ji užėmė garbingą 19 vietą. Šitaip ji ne tik pasiekė asmeninį savo karjeros rekordą, bet ir pelnė geriausią rezultatą tarp Lietuvos moterų biatlonininkių planetos taurės varžybose nuo 2013 metų.

REKLAMA

Be pirmojo lietuvės starto šių metų olimpinėse žiemos žaidynėse, žiūrovų laukia ir kitos įspūdingos transliacijos bei medaliai. Iki G. Leščinskaitės pasirodymo, nuo pat ryto stebėkite dailiojo čiuožimo komandines varžybas – čia laukia atkaklios kovos, po kurių paaiškės ir tie, kurie pelnys medalius. Kalnų slidinėjime didžiojo slalome rungtyje varžysis moterys. Čia du kartus olimpinė JAV čempionė Mikaela Shiffrin bandys apginti savo nugalėtojos sostą, tačiau laukia intriguojanti kova, kadangi amerikietei teks konkuruoti su stipriomis atletėmis iš Italijos, Šveicarijos ir kitų šalių.

REKLAMA

Įspūdingais šuoliais ir triukais džiugins ir snieglenčių sporto atstovai – pirmadienį akrobatinio nusileidimo rungtyje dėl medalių varžysis vyrai. Medalių komplektus greitajame čiuožime ir greitajame čiuožime trumpuoju taku taip pat išsidalins vyrai ir moterys.

TV3

07:00 Dailusis čiuožimas (komandinės varžybos, porų laisvasis šokis).

07:45 Dailusis čiuožimas (komandinės varžybos, moterų laisvoji programa

08:30 Kalnų slidinėjimas (moterų didysis slalomas).

11:00 Biatlonas (moterų 15 km individualios varžybos. Dalyvauja Gabrielė Leščinskaitė).

TV6

10:00 Snieglenčių sportas (vyrų akrobatinis nusileidimas, finaliniai važiavimai).

10:30 Greitasis čiuožimas (moterys – 1500 m).

12:05 Snieglenčių sportas (vyrų akrobatinis nusileidimas, finalai).

13:30 Greitasis čiuožimas trumpuoju taku (vyrų ir moterų finalai).

15:20 Šuoliai su slidėmis (komandinės varžybos).

16:10 Rogučių sportas (moterys).

Taip pat žiūrovai kviečiami nepraleisti transliacijų ir iš specialios olimpinės tv3.lt studijos, kurioje sporto komentatoriai Tautvydas Kubilius ir Rytis Vyšniauskas dalinasi karščiausiais komentarais ir apžvalgomis. O rytais ir vakarais naujienų portale tv3.lt vedėjai kviečia net dviem laidoms.

Visus svarbiausius žiemos olimpinių žaidynių startus stebėkite per TV3, TV6 ir naujienų portale tv3.lt, o karščiausios naujienos, rezultatai ir transliacijos – specialiame tv3.lt polapyje – https://www.tv3.lt/pekinas2022

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų