Latvijos rogučių sporto meistras 23-ejų Kristers Aparjods buvo labai arti bronzos medalio vyrų vienetų finale. Į nugaras lyderiams kvėpavęs perspektyvus Latvijos rogutininkas sudegė paskutiniame važiavime. Olimpiniu čempionu tapo pasaulinio reitingo lyderis vokietis Johannesas Ludwigas, nusileidęs per 3 min. 48,735 sek. Jis buvo greičiausias trijose iš keturių lenktynių.

Priešpsakutiniame trečiame sekmadienio važiavime latvis pademonstravo ketvirtą geriausią rezultatą ir mynė ant kulnų kitiems patyrusiems rogutininkams.

Nesėkmingą lemiamą latvio nusileidimą žiūrėkite ČIA:

Visgi paskutinio savo važiavimo metu latvio olimpinė viltis subliuško, nes trasos pabaigoje jis kliudė jos kraštą ir po grubios klaidos finišavo tik devintas.

Galutinėje rikiuotėje K. Aparjodas užėmė 5-ą vietą. Jį nuo bronzos medalio, kurį pelnė italas Dominikas Fischnalleris teskyrė 0.367 sek.

K. Aparjodas čempionu tapusiam vokiečiui pralaimėjo 1,318 sek. Sidabro medalį iškovojo austras Wolfgangas Kindlas (+0,160 sek.), o bronza atiteko italui D. Fischnaleriui (+0,951 sek).