Pirmadienio vakarą įvyko penktosios Italijos krepšinio čempionato rungtynės, kuriose žingsnį arčiau čempionų titulo padėjo  Milano „Olimpia“ ekipa. Milano klubas 79:72 (26:24, 16:13, 17:17, 20:18) nugalėjo Bolonijos „Virtus“ krepšininkus ir po šios pergalės  serijoje iki keturių laimėjimų pirmauja 3:2.

Prabėgus kiek daugiau nei penkioms paskutinio kėlinio minutėms „Olimpia“ pirmavo 67:65 ir iki pat galo neleido svečiams išsiveržti į priekį.

Milano ekipos gretose rezultatyviausias buvo Shavonas Shieldsas, kuris įmetė 22 taškus. Tuo tarpu svečių komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Marco Belinelli pridėjęs 17 taškų.

Šeštasis komandų susitikimas įvyks jau trečiadienį Bolonijoje. Tiesa, šioje serijoje visas pergales komandos pasiekė žaisdamos namuose.