• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sporto pasaulyje vaikai neretai nusprendžia sekti tėvų pėdomis. Garsūs atletai tokie kaip Stephenas Curry (Dello Curry sūnus), Dwayne'as Johnsonas (Rokio Johnsono sūnus) ir Klay'us Thompsonas (Mychalo Thomsono sūnus) yra keli pavyzdžiai žmonių, kurie ne tik pasekė savo tėvų pėdomis sporte, bet ir tapo geresniais už juos. 

Sporto pasaulyje vaikai neretai nusprendžia sekti tėvų pėdomis. Garsūs atletai tokie kaip Stephenas Curry (Dello Curry sūnus), Dwayne'as Johnsonas (Rokio Johnsono sūnus) ir Klay'us Thompsonas (Mychalo Thomsono sūnus) yra keli pavyzdžiai žmonių, kurie ne tik pasekė savo tėvų pėdomis sporte, bet ir tapo geresniais už juos. 

REKLAMA

Visgi būti garsių sportininkų vaikais ne visada paprasta. Garsių sportininkų atžalos nuo pat karjeros pradžios sporte būna nuolat stebimos, griežtai kritikuojamos ir lyginamos. Tačiau niekas taip gerai prie ekranų neprikausto sirgalių, kaip legendinių sportininkų vaikai, kurie pasirodymais pralenkia tėvus. 

Šiuo metu pasaulyje auga naujos kartos sportininkai, kurie seka puikiai žinomų tėvų pėdomis. Portalas tv3.lt kviečia susipažinti su 10 garsių sportininkų atžalų, kurie gaivina savo tėvų šlovę. O kas gali žinoti, galbūt ateityje jie taps geresniais negu jų pirmtakai?

REKLAMA
REKLAMA

Bronny Jamesas (LeBrono Jameso sūnus)

Milijardieriaus ir keturiskart NBA čempiono LeBrono Jameso sūnus B. Jamesas gali veikti ką tik nori ir be vargo gyventi prabangų gyvenimą. Tačiau B. Jamesas nusprendė sekti tėvo pėdomis ir žaisti krepšinį. 

REKLAMA

Būdamas vos 10-ies metų krepšininkas jau sulaukė stipendijų iš įvairių JAV koledžų. Šiuo metu 191 cm ūgio septyniolikmetis krepšininkas rungtyniauja Sieros mokykloje Los Andžele, tačiau jau greitu metu pradės ir profesionalo karjerą.

Likus nedaug laiko iki 2024 m. NBA naujokų biržos, kelios organizacijos jau dalyvauja varžybose, siekdamos prisivilioti vieną iš geriausių vidurinės mokyklos žaidėjų JAV.  Prie šių varžybų prisijungė ir Australijos aukščiausioji lyga, kuri tikisi, kad pavyks bent metams prisivilioti krepšinio talentą prieš jam išvykstant į NBA.

REKLAMA
REKLAMA

Visgi pats B. Jamesas susiaurino savo pasirinkimą iki trijų galimybių. Krepšinio talentas ketina rinktis iš trijų NCAA universitetų – Ohajo valstijos, Pietų Kalifornijos ir Oregono.

Cristiano Ronaldo jaunesnysis (Cristiano Ronaldo sūnus)

Ronaldo jaunesnysis dar visai neseniai rungtyniavo „Manchester United“ jaunesnių nei 12 metų berniukų komandoje, kur tiek išvaizda, tiek žaidimu pasirodė esąs visiška tėvo kopija. Berniukas ne kartą sulaukė daug dėmesio ne tik dėl savo žaidimo, bet ir dėl nuo tėvo nukopijuoto legendinio įvarčio šventimo. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Prieš žaisdamas „Raudonųjų velnių“ gretose, Ronaldo jaunesnysis žaidė „Juventus“ jaunimo komandoje. 

C. Ronaldo viename interviu kalbėjo apie sūnų: „Tikiuosi, kad Crisas, mano sūnus, gali būti kaip jo tėtis. Jis sako, kad bus geresnis už mane, bet manau, kad tai įgyvendinti bus sunku“.

REKLAMA

Nors vis dar labai diskutuotina, ar jaunesnysis gali pasiekti tokią pat šlovę kaip tėvas, kol kas tai neatrodo neįmanoma.

Alexis Olympia Ohanian Jr. (Serenos Williams dukra)

Legendinės tenisininkės Serenos Williams dukra būdama vos penkerių jau žygiuoja į priekį kaip teniso vunderkindas. Nors S. Williams iš pradžių  nebuvo užtikrinta, ar reikėtų dukrą treniruoti, COVID-19 pandemijos metu tenisas tapo didžiausia pramoga jos dukrai. 

REKLAMA

Per interviu su Stephenu Colbertu 2021 m. S. Williams sakė: „Natūralu, kad aš jos neversčiau daryti to, ko ji nenorėtų. Bet jeigu ji kažko nori, visada sakau: „O, Dieve, tu turėtum tai padaryti“. Taip yra ir su tenisu. Nuo tada kai su dukra pradėjome žaisti kartu aptariame viską nuo teniso pozos iki teniso drabužių. Mano dukra yra teniso perfekcionistė“.

Nepaisant dukros talento ir perfekcionizmo daugkartinė „Didžiojo kirčio“ turnyrų nugalėtoja S. Williams puikiai supranta, kad dukrai gali tekti patirti nemažai spaudimo bandant įsitvirtinti šiame sporte.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Shareefas O'Nealas (Shaquille'o O'Nealo sūnus) 

Kitaip nei kiti sąraše esantys vardai, S. O'Nealas gimė ne su įgimta meile tėčio atstovaujamam sportui. Keturis kartus NBA čempiono sūnus vaikystėje labiau mėgo profesionalų čiuožimą. Tačiau viskas pasikeitė po prasto pasirodymo vidurinės mokyklos krepšinio rungtynėse. Po nepavykusio pasirodymo legendinio krepšininko atžala nusprendė visiems įrodyti, kad visi klysta ir pradėjo rimtai treniruotis.

REKLAMA

Kiek ankščiau S. O'Nealas žaidė Luizianos universitete, tame pačiame koledže, kuriame žaidė ir jo tėvas. Per 14 rungtynių jaunasis O'Nealas vidutiniškai pelnydavo 2,9 taško ir atkovodavo 2,1 kamuolio. O 2022 metų birželio 6 dieną jis išvydo savo vardą 2022 metų NBA naujokų biržoje.

Šį sezoną S. O'Nealas pradėjo profesionalo karjerą NBA G lygoje. Puolėjas pasirašė šešiaženklę sutartį ir sėkmingai startavo atstovaudamas „Ignite“ komandą.  2022-2023 m. sezone žaisdamas NBA G lygoje krepšininkas vidutiniškai pelno 4,5 taško, atkovoja 2,1 kamuolio.

REKLAMA

Visgi karjeros pradžia jaunam krepšininkui nebuvo paprasta. Prieš persikeliant į Luzianos uinversitetą vaikinas išgyveno atvirą širdies operaciją, po kurios turėjo nemažai abejonių dėl savo ateities krepšinyje. 

Romeo Beckhamas (Davido Beckhamo sūnus)

Nors modelio genus R. Beckhamas paveldėjo iš savo motinos, visiškai akivaizdu, jog sportinį DNR futbolininkas paveldėjo iš savo tėvo. 20-metis 2021 m. tapo profesionaliu futbolininku, kai pasirašė sutartį su Inter Miami II CF klubu. Pirmąsias savo rungtynes futbolininkas žaidė 2021 metų rugsėjo 19 dieną, kur kova baigėsi lygiosiomis 2:2 su Tormenta FC.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nuo profesionalaus debiuto R. Beckhamas demonstruoja nuoseklų augimą. Tuo tarpu Davidas visiškai palaiko savo sūnaus karjerą – tiek, kad šeimos teniso kortą jis pavertė futbolo aikštele.

Dar sausį pasklido žinios, jog D. Beckhamo sūnus keliasi į Londono „Brentford“ klubo B komandą. Klubą futbolininkas papildė nuomos pagrindais. 

Harper Beckham (Davido Beckhamo dukra)

Tarp visų Beckhamo šeimos palikuonių, 9-erių Harper buvo pirmoji, kuri pademonstravo savo polinkį į futbolą. H. Beckham pradėjo domėtis futbolu ir žaisti dar ankščiau negu jos vyresnysis brolis Romeo. 

REKLAMA

Zaire'as Wade'as (Dwyane'o Wade'o)

Zaire'as Wade'as yra vyriausias 13 kartų NBA visų žvaigždžių žaidėjo ir buvusios Majamio „Heat“ legendos Dwyane'o Wade'o sūnus. 21-erių krepšininkas būdamas vidurinėje mokykloje gavo nemažai stipendijų pasiūlymų, tačiau kitaip nei jo tėvas, Z. Wade'as nusprendė praleisti koledžą ir pasirinko profesionalo karjerą.

REKLAMA

Z. Wade'as jau yra įgijęs patirties NBA G lygoje, 2021-2022 metais žaisdamas Utos „Solt Lake City Stars“ komandoje. Per 12 sužaistų rungtynių šioje komandoje jis vidutiniškai pelnydavo po 1,8 taško, atkovodavo 2,5 kamuolio ir atlikdavo po 1,3 rezultatyvaus perdavimo. O 2022 m. birželio 20 d. Z. Wade'as dalyvavo savo pirmoje NBA treniruotėje su San Antonijo „Spurs“ klubu.

Šį sezoną krepšininkas atstovauja Pietų Afrikos „Cape Town Tigers“ klubui.

Simone Johnson (Dwayne'o Johnsono dukra)

Prieš tapdamas geriausiai apmokamu aktoriumi pasaulyje, Dwayne'as Johnsonas turėjo 8 sėkmingus WWE imtynininko karjeros metus. Dabar jo vyriausia dukra Simone Johnson saugo šeimos fakelą kaip ketvirtos kartos imtynininkė. WWE sutartį su ja pasirašė 2020 m., tačiau 20-metė vis dar laukia oficialaus įėjimo į ringą dėl kelio traumos.

REKLAMA
REKLAMA

Dwayne'as viename iš interviu pagyrė savo dukrą: „Mane tai glumina. Visų pirma, kokia garbė, kad dukra nori sekti mano pėdomis. i iš tikrųjų nori sukurti ir nutiesti savo kelią, o tai yra labai svarbu.“

Kai'us Rooney (Wayne'o Rooney sūnus)

13-metis Wayne'o Rooney sūnus vietą, kurioje yra dabar pasiekė pats, o tam nereikėjo net tėvo pagalbos. Puikius sugebėjimus demonstruojantis jaunasis futbolininkas pasirašė sutartį su „Manchester United“, o į tai viešai sureagavo ir berniuko tėtis W. Rooney.

„Jis buvo stebimas „Manchester United“ klubo ir padarė įspūdį treneriams. Jis pasirašė su klubu sutartį, dėl to be galo džiaugiuosi“, – po sūnaus sutarties pasirašymo sakė W. Rooney.

K. Rooney įvarčių pelnyme toks pats nuožmus kaip ir jo tėvas.  2021-2022 sezone rungtyniaudamas „Manchester United“ iki  12-kos metų berniukų komandoje „Raudoniesiems velniams“ K. Rooney pelnė 56 įvarčius ir atliko 28 rezultatyvius perdavimus. Jei jis išlaikys tokį patį tempą, jis gali greitai sumušti savo tėvo rekordą kaip visų laikų rezultatyviausias „Man Utd“  žaidėjas (253 įvarčiai per 13 metų).

Scotty Pippenas jaunesnysis (Scottie Pippeno sūnus)

Scotty Pippenas jaunesnysis lankė Siera kanjono mokyklą, kur vidutiniškai pelnydavo po 16,3 taško, atlikdavo 4,6 rezultatyvaus perdavimo ir atkovodavo 3,6 kamuolio. Vėliau jam buvo pasiūlytos stipendijos iš įvairių universitetų, įskaitant Vašingtono valstiją, Kolorado valstiją ir San Franciską. Galiausiai jis įsipareigojo žaisti „Vanderbilt Commodores“ ekipoje. Šioje ekipoje krepšininkas vidutiniškai pelnydavo po 20,4 taško, atlikdavo 4,5 rezultatyvaus perdavimo, atkovodavo 3,6 kamuolio ir perimdavo po 1,9 kamuolio. 

REKLAMA

Šiuo metu S. Pippenas rungtyniauja NBA G lygoje, kur atstovauja Los Andželo „Lakers“ dukterinei komandai „South Bay Lakers“. 22-ejų 185 cm ūgio įžaidėjas šiame sezone G lygoje vidutiniškai renka po 23,8 taško, 3,7 atkovoto kamuolio ir 7 rezultatyvius perdavimus. 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų