Nurmagomedovo tėvas pasmerkė laukinį sūnaus elgesį, McGregoro užpuolikus – pagyrė

Metų kovą prieš airį Conorą McGregorą laimėjęs rusas Khabibas Nurmagomedovas apgynė UFC lengvo svorio čempiono diržą, tačiau jo elgesys pasibaigus akistatai sulaukė bene daugiau dėmesio nei pati kova.

35

30-metis iš Dagestano kilęs rusas ketvirtajame raunde smaugimo veiksmu privertė pasiduoti vienmetį airį ir iš karto peršoko narvo tvorą bei puolė varžovo komandą. Ataka buvo nukreipta į vieną iš McGregoro trenerių Dilloną Davisą.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Metų kova: McGregoras prieš Nurmagomedovą

Tuo metu kai už narvo vyko masinės muštynės, narvo viduje taip pat įvyko incidentas. Vienas iš Nurmagomedovo komandos narių puolė ir sudavė kelis smūgius atakos nelaukusiam airiui, kai šis bandė atsigauti po pralaimėjimo.

„Tai nėra mano geriausia pusė. Bet kodėl žmonės kalba apie tai, kad aš peršokau tvorą, bet nekalba, ką jis prišnekėjo apie mano religiją, mano šalį, mano tėvą, jis Brukline daužė autobusą…Mane tėvas mokė visada išlaikyti pagarbą kitiems. Visi artimiausi mano žmonės žino, koks aš esu.

Tai sportas, kuriame turi būti pagarba, o ne mėšlo drabstymas vienas ant kito. Ačiū jums visiems. Žinau, kad gausiu velnių nuo tėvo, kai grįšiu“, - iškart po laimėtos dvikovos teigė nenugalimas rusas.

Vėliau sekę įvykiai parodė, kad jo nuogąstavimai dėl tėvo nebuvo laužti iš piršto. Žiniasklaidos atstovams čempiono tėvas Abdulmanapas Nurmagomedovas prasitarė, kad neliko patenkintas sūnaus elgesiu.

„Manau, kad Khabibas griežčiausios bausmės susilauks iš manęs. Aš griežtai pasisakau už disciplinos laikymąsi. Narvas yra skirtas tam, kad jame kovotum. Už narvo ribų taip elgtis negalima. Ten sėdi moterys, vaikai, pašaliniai žmonės. Ten paprasti civiliai, kurių sužeisti negalima. Už narvo turi būti taiki atmosfera, o ne karas. Khabibas pabėgo nuo apsaugos darbuotojo, iššoko iš narvo...

Tiesa, tas vyrukas už narvo ribų garsiai rėkė, įžeidinėjo tiek mane, tiek Khabibą, tiek mūsų išpažįstamą religiją. Jūs turbūt matėte, kad Khabibas dar prieš šuolį metė dantų apsaugą link to vyro, bet aš to vis tiek nepateisinu. Kitaip vertinu Khabibo komandos narių elgesį. Taip, jie puolė Conorą, bet tai vyko narve, todėl jų nekaltinu – jie viską atliko teisingai“, - tvirtino A.Nurmagomedovas.

REKLAMA

Netrukus čempiono tėvas sulaukė klausimo apie artėjančias sūnaus kovas UFC narve. Anot A.Nurmagomedovo jo atžala Khabibas artimiausiu metu galėtų kovoti prieš Tony Fergusonas, Georgesas St-Pierre‘as arbą Nate‘as Diazą.

Jis nepaminėjo C.McGregoro pavardės, nors pats airis po patirto pralaimėjimo išreiškė norą dėl revanšo kovos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų