khabibas nurmagomedovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „khabibas nurmagomedovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „khabibas nurmagomedovas“.

Cristiano Ronaldo susitiko su įžymiu Rusijos MMA kovotoju

„Manchester United“ žvaigždė Cristiano Ronaldo savo instagrame kreipėsi į Rusijos MMA kovotoją Khabibą Nurmagomedovą, su kuriuo buvo susitikęs savaitgalį. Buvęs UFC čempionas apislankė „Man Utd“ namų rungtynėse su „Everton“. Po bendra nuotrauka 36-ų futbolininkas parašė komentarą: „Visada smagu su tavimi susitikti, drauge“. Priminsime, kad rungtynės tarp „Man Utd“ ir „Everton“ baigėsi lygiosiomis 1:1. Šiose rungtynėse C.Ronaldo aikštėje pasirodė antrajame kėlinyje.
2021-10-06

Grįžo su trenksmu: Nurmagomedovas švenčia 28 pergalę iš eilės

Šį šeštadienį visų kovinio sporto gerbėjų akys krypo į Abu Dabį (Jungtiniai Arabų Emyratai). Ten vyko „UFC 242“ mišrių kovos menų (MMA) turnyras, kuriame į narvą po diskvalifikacijos sugrįžo vienas labiausiai dominuojančių kovotojų rusas Chabibas Nurmagomedovas. Rusas dar kartą įrodė, kad yra kol kas nesustabdoma jėga MMA pasaulyje. Nuo kovos pradžios dominavęs C.Nurmagomedovas trečiojo raundo viduryje smaugimo veiksmu nugalėjo amerikietį Dustiną Poirier, turėjusį laikinąjį čempiono diržą.
2019-09-08

Nurmagomedovo būsimas varžovas turi slaptą kozirį ir žada nustebinti

Devynių mėnesių diskvalifikacijos dėl neleistinų veiksmų po kovos su Conoru McGregoru sulaukęs Khabibibas Nurmagomedovas grįžtą į narvą. Rugsėjo 7-ąją dieną Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai) vyksiančiame „UFC 242“ turnyre iš Dagestano kilęs 30-metis sportininkas gins lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą prieš bendraamžį amerikietį Dustiną Poirier. Būsimas Kh. Nurmagomedovo varžovas neseniai Arielio Helwani laidoje papasakojo apie pasiruošimą svarbiausiai karjeros kovai.
2019-06-18

Naują iššūkį gavęs Nurmagomedovas šaiposi iš McGregoro maldų pasigailėti

Devynių mėnesių diskvalifikacijos dėl neleistinų veiksmų po kovos su Conoru McGregoru sulaukęs Khabibibas Nurmagomedovas grįžtą į narvą. Neseniai buvo oficialiai pranešta, kad iš Dagestano kilęs 30-metis sportininkas rugsėjo 7-ąją dieną Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai) vyksiančiame „UFC 242“ turnyre gins lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą prieš bendraamžį amerikietį Dustiną Poirier.
2019-06-13

Mcgregoras gailisi sprendimo, padariusio įtaką kovai su Nurmagomedovu

Conoras McGregoras bendraudamas su žiniasklaidos atstovu Tony Robbinsu atskleidė apgailestaujantis dėl sprendimo kovoti prieš Khabibą Nurmagomedovą traumuotas. 30-metis airis prasitarė, kad vos kelios savaitės prieš kovą su rusu jis patyrė traumą, tačiau priėmė sprendimą nenukelti dvikovos datos. Dabar buvęs UFC lengvo svorio čempionas mano, kad tai buvo klaida. Sportininkas traumą patyrė treniruočių metu, kai grūmėsi su imtynininku iš Moldovos.
2019-05-25

Nurmagomedovas nori grįžti skambiai: planuoja tris kovas

UFC lengvo svorio čempionas Khabibas Nurmagomedovas per artimiausius metus planuoja turėti net tris kovas. Artimiausia jų numatoma jau rugsėjo mėnesį. 31-erių dagestanietis dėl nuobaudos už sukeltas muštynes po kovos su Conoru McGregoru negali kautis iki liepos 6-osios. Sugrįžimą Kh.Nurmagomedovas planuoja rugsėjo 7 d., kai Abu Dabyje bus surengtas „UFC 242“ renginys. „Jis man davė labai specifinius nurodymus, – ESPN teigė kovotojo agentas Ali Abdelazizas.
2019-05-07

Nurmagomedovo tėvas išdavė būsimą varžovą ir kokį „dopingą“ vartoja Khabibas

UFC organizacijos žvaigždės Khabibo Nurmagomedovo (27-0) tėvas Abdulmanapas išdavė, kada ir su kuo kausis sūnus. Pasak 31-erių dagestaniečio tėvo, Kh.Nurmagomedovas į narvą grįš rugsėjo 7-ąją dieną, kai Abu Dabyje vyks „UFC 242“ renginys. Čia jis gins lengvo svorio čempiono diržą prieš 30-metį amerikietį Dustiną Poirier (25-5). UFC jau yra patvirtinusi, kad šis renginys vyks Abu Dabyje, bet nėra paskelbusi oficialaus kovų sąrašo.
2019-05-03

Khabibas iškėlė sąlygą McGregorui: tada jie susikaus dar kartą

Prieš kelias savaites apie savo profesionalios karjeros pabaigą pranešęs buvęs UFC čempionas Conoras McGregoras, panašu, nuo savo profesijos nenutols. Aršiausias airio priešas Khabibas Nurmagomedovas prakalbo apie revanšinę dvikovą. Paėjusių metų spalio 6-ąją legendine jau tapusioje „UFC 229“ dvikovoje airis buvo prismaugtas ir privalėjo pasiduoti. Tiesa, vos pasibaigus kovai C. McGregoras reikalavo revanšo, bet jo iškart negavo.
2019-04-14

McGregoro žinutė sukėlė gerbėjus ant kojų: Khabibui pralaimėjo ne šiaip sau

Prieš beveik pusmetį istorinėje „UFC 229“ kovoje dagestaniečiui Khabibui Nurmagomedovui be didesnės intrigos pralaimėjęs skandalingasis Conoras McGregoras, panašu, vis dar negali pamiršti to lemtingo vakaro. Nuo praėjusių metų spalio 6-osios, kuomet airis buvo skaudžiai prismaugtas ir privalėjo pasiduoti, kovos atgarsiai, kartais net ir pačiu absurdiškaiusiu būdu, tačiau skamba iki šiol.
2019-04-11

Apie naują etapą prabilęs Nurmagomedovas nenorėtų atsakyti už Ronaldo gyvybę

Dabartinis UFC lengvo svorio kategorijos čempionas Khabibas Nurmagomedovas nevengia Turino „Juventus“ lyderio Cristiano Ronaldo draugystės. Apie tai, kad palyginti dažnai susitinka su vienu geriausių pasaulio futbolininkų MMA kovotojas atskleidė „Match TV“ televizijos eteryje. Laidos metu UFC čempiono buvo paklausta apie santykius su futbolininku, bei galimybę pasikviesti portugalą į kovotojo gimtinę Dagestaną.
2019-04-10
REKLAMA
REKLAMA

Nurmagomedovas išklojo skaudžią tiesą apie McGregorą: airiui tai nepatiks

Khabibas Nurmagomedovas nejaučia didelio pykčio airiui Conorui McGregorui, kuris šią savaitę skandalingai išvadino ruso žmoną „rankšluosčiu“. Airis tada savo „Twitter“ paskyroje pasidalijo nuotraukomis iš Kh. Nurmagomedovo vestuvių bei išsityčiojo iš jo žmonos. „Tavo žmona yra rankšluostis“, – rašė C.McGregoras ir netrukus ištrynė įrašą. Netrukus sportininkas susilaukė pasmerkimo, kad tyčiojasi iš žmonių religijos ir tikėjimo, bet pats Kh.Nurmagomedovas situaciją vertina gana ramiai.
2019-04-06

Nurmagomedovas ir ruso agentas kirto atgal McGregorui – žodžių nerinko

Khabibas Nurmagomedovas ir jo agentas Ali Abdelazizas davė atkirtį Conorui McGregorui, kuris išvadino ruso žmoną rankšluosčiu. Airis savo „Twitter“ paskyroje pasidalijo nuotraukomis iš Kh. Nurmagomedovo vestuvių bei išsityčiojo iš jo žmonos. „Tavo žmona yra rankšluostis“, – rašė C.McGregoras ir netrukus ištrynė įrašą. Į tai dabar sureagavęs Kh.Nurmagomedovas išvadino C.McGregorą prievartautoju. Tą patį padarė ir A.Abdelazizas.
2019-04-03

McGregoras išsityčiojo iš Nurmagomedovo žmonos, bet greitai ištrynė žinutę

Panašu, kad Conoras McGregoras niekaip negali pamiršti pralaimėjimo Khabibui Nurmagomedovui. Praėjusių metų spalio 6-ąją dieną vykusią dvikovą dėl UFC lengvo svorio čempiono diržo pralaimėjęs airis savo skriaudėjui lyg pašėlęs siūlo revanšo kovą jau beveik pusę metų, nors dar visai neseniai paskelbė baigiantis karjerą MMA. Trečiadienio naktį Lietuvos laiku C. McGregoras asmeninėje „Twitter“ paskyroje iš Dagestano kilusį sportininką ragino nebėgti ir ginti savo titulą.
2019-04-03

Plyšta iš juoko: Nurmagomedovas McGregorą pribaigė ir tviteryje

Antradienį viso pasaulio sporto bendruomenę sukrėtė netikėtos žinios – vienas žymiausių pastarųjų metų kovotojų, buvęs UFC čempionas Conoras McGregoras tviteryje pranešė apie savo profesionalios karjeros pabaigą. Netrukus socialinėje erdvėje užvirė arši diskusija, kurioje dalyvavo ir žymusis Khabibas Nurmagomedovas. Airiui pranešus žinią apie karjeros pabaigą internautai suskubo diskutuoti, ar tik nebus šis ėjimas – strategija, leisianti po kurio laiko iš kovų užsidirbti dar daugiau pinigų.
2019-03-31

Nurmagomedovas sureagavo į McGregoro areštą: viskas ne taip, kaip atrodo?

Rusas Khabibas Nurmagomedovas nepraleido progos įgelti vienam aršiausių savo varžovų Conorui McGregorui, kai šis buvo areštuotas Majamyje. „Miami Herarld“ kiek anksčiau skelbė, kad 30-metis airis buvo sulaikytas pirmadienio vakarą. C.McGregoras prarado savikontrolę, kuomet poilsio metu viešbutyje prie jo priėjo 22-ejų gerbėjas ir ėmė fotografuoti kovotoją savo mobiliuoju telefonu.
2019-03-13

Paskelbti populiauriausi atletai: Ronaldo viršūnėje, įsibrovė ir Nurmagomedovas

JAV žiniasklaidos gigantas ESPN tradiciškai sudarė žymiausių ir populiariausių pasaulio atletų šimtuką. Sąrašo viršūnėje ir vėl atsidūrė portugalas Cristiano Ronaldo, o pirmą kartą čia vietos atsirado ir MMA žvaigždei Khabibo Nurmagomedovui. 34-erių Turino „Juventus“ žvaigždė už nugaros paliko Los Andželo „Lakers“ lyderį LeBroną Jamesą, o trečioje vietoje liko „Barcelona“ veidas Lionelis Messi.
2019-03-13

Nurmagomedovo agentas pagrasino nušauti garsų UFC kovotoją

Khabibo Nurmagomedovo agentas Ali Abdelazizas įsivėlė į konfliktą su UFC organizacijos kovotoju Colby Covingtonas. 31-erių kovotojas teigia, kad jam grasinta mirtimi. Incidentas įvyko Las Vegaso viešbutyje „Palms Hotel“ po „UFC 235“ renginio, kuriame agento klientas Kamaru Usmanas šventė pergalę. C.Covingtonas stovėjo restorane ir laukė prie maisto, kai kilo susistumdymas tarp jo, K.Usmano, A.Abdelazizo ir dar vieno vyro.
2019-03-06

Karjerą baigti nusprendusiai UFC legendai – Nurmagomedovo iššūkis

Vienas geriausių visų laikų mišrių kovos menų kovotojų, UFC organizacijos žvaigždė Georges’as St. Pierre’as nusprendė baigti ilgai trukusią karjerą. Vis tik toks 37-erių kanadiečio sprendimas nelabai patinka rusui Khabibui Nurmagomedovui. Jis jau anksčiau yra sakęs, kad norėtų susikauti su George’u St. Pierre’u ir dabar jį kviečiai paskutinei dvikovai. „Susikaukime lapkritį. Tada tu gali baigti karjerą. Užaugau žiūrėdamas tavo kovas ir jaučiu tau tik pagarbą.
2019-02-20

McGregoro metai sudėlioti – po kovos su „Kaubojumi“ lauks desertas

Conoras McGregoras į kovų narvą turėtų sugrįžti vasarą, o 2019 metais planuojamos dvi UFC superžvaigždės iš Airijos kovos. Tą patvirtino organizacijos prezidentas Dana White’as. Jis netrukus ketina „uždegti žalią šviesą“ C.McGregoro ir Donaldo „Kaubojaus“ Cerrone’o dvikovai, apie kurią kurį laiką patys kalbėjo kovotojai. 35-erių „Kaubojus“ yra daugiausiai pergalių per UFC istoriją iškovojęs atletas – 22. „Jie nori kautis vienas su kitu ir abu to nusipelnė.
2019-02-09

Nurmagomedovas sulaukė „karšto“ pasiūlymo: atsisakyti – sunku

Pasaulinio dėmesio sulaukusios „UFC 229” kovos nugalėtojas, UFC čempionas Khabibas Nurmagomedovas, sulaukė dar vieno gundančio pasiūlymo. Šįkart kovotojas atkreipė Rusijos bokso federacijos dėmesį. Už Las Vegaso arenoje sukeltas muštynes Kh. Nurmagomedovui buvo skirta 9 mėnesių diskvalifikacija ir 500 tūkst. JAV dolerių bauda. Kartu buvo nubausti ir muštynėse dalyvavę Khabibo bendražygiai, kuriuos pats Dagestano monstras vadina broliais.
2019-02-07

Nurmagomedovas įsitikinęs – milžinišką baudą gavo, nes yra rusas

Khabibas Nurmagomedovas davė pirmą interviu po to, kai Nevados valstijos atletikos komisija paskelbė nuosprendį dėl spalio 6 d. įvykusio incidento po dagestaniečio ir Conoro McGregoro kovos. Tada Kh.Nurmagomedovas šoko už narvo ir sukėlė masines muštynes, o C.McGregoras buvo užpultas ruso komandos draugų. Už tai Kh.Nurmagomedovas buvo suspenduotas 9 mėnesiams ir gavo 500 tūkst. dolerių baudą, o airis atsipirko trimis mėnesiais trumpesne diskvalifikacija ir vos 50 tūkst. dolerių nuobauda.
2019-02-04

Po diskvalifikacijos – netikėtas Nurmagomedovo sprendimas

Khabibas Nurmagomedovas neketina pasinaudoti galimybe ir susišvelninti bausmės, kurią jam skyrė Nevados atletikos komisija. Antradienį rusas ir Conoras McGregoras išgirdo jiems skiriamas bausmes už tai, kad po praėjusių metų spalio 6 dieną vykusios kovos sukėlė muštynes. Skirstant bausmes daug labiau nukentėjo šių muštynių iniciatoriumi tapęs Kh.Nurmagomedovas. Jam skirta 9 mėnesių diskvalifikacija ir 500 tūkst. dolerių bauda.
2019-01-30

Nurmagomedovas pasakė, su kuo nori kovoti – sumenkino McGregorą

Rusas Khabibas Nurmagomedovas prieš paskelbdamas karjeros pabaigą norėtų dar trijų kovų ir tiksliai įvardijo, kas turėtų tapti jo varžovais. Ir šiame sąraše nėra vietos airiui Conorui McGregorui, kurį Kh.Nurmagomedovas įveikė praėjusių metų spalį. „Conoras nenusipelno revanšinės kovos dėl titulo prieš mane. Jis pralaimėjo, jis pasidavė. Tai nebuvo artima kova. Dominavau visuose aspektuose. Tiesiog sunaikinau jį. Kam reikalingas revanšas?“, – retoriškai klausė 30-metis rusas. Labiausiai Kh.
2019-01-22

Nurmagomedovas piktai užlipo ant didelės McGregoro žaizdos

Netylant kalboms, kad šiais metais įvyks antroji Conoro McGregoro ir Khabibo Nurmagomedovo dvikova, 30-metis iš Dagestano kilęs rusas vis dar negali pamiršti savo triumfo pirmame mūšyje. Tada jis ketvirtajame raunde alkūne taip suspaudė airio žandikaulį, kad šiam beliko pasiduoti, nenorint kelis mėnesius valygti per šiaudelį. Kh.
2019-01-12

UFC prezidentas turi gerų žinių dėl McGregoro ir Nurmagomedovo revanšo

Vienas ryškiausių praėjusių metų sporto įvykių – mišrių kovos menų (MMA) žvaigždžių airio Conoro McGregoro ir ruso Khabibo Nurmagomedovo mūšis turėtų pasikartoti ir šiais metais, paskelbė UFC prezidentas Dana White’as. Jis teigė, kad jeigu viskas klostysis pagal planą, airio revanšinė kova turėtų įvykti 2019 metais. Kol kas viską stabdo Nevados valstijos komisija, kuri tiria įvykius, nutikusius po jų kovos praėjusių metų spalio pradžioje. Tada Kh.
2019-01-02

Nemalonumai tėvynėje – Maskvos oro uoste buvo sulaikytas Nurmagomedovas

Vienas žymiausių pasaulio sportininkų, UFC kovotojas Khabibas Nurmagomedovas, kone kasdien įsivelia į naują skandalą. Nesibaigiančios kalbos apie būsimą Dagestano monstro kovą yra tik dalis to, ką kiekieną dieną tenka patirti šiam su meškomis vaikystėje kovojusiam vyriškiui – problemų pastarajam sukelia net ir išvaizda. Viename Maskvos (Rusija) oro uostų šią savaitę buvo sulaikyti du Rusijos federacijos piliečiai.
2018-12-28

Ryškiausi įvykiai, drebinę sporto pasaulį 2018 metais

2018 metais sportas net du kartus sukaustė viso pasaulio dėmesį – iš pradžių visų akys krypo į žiemos olimpines žaidynes Pjongčange, o vasarą Rusijoje varžėsi geriausi planetos futbolininkai. Vis tik šiais metais buvo ir daugiau sporto įvykių, kurie išsiskyrė savo „svoriu“ – tv3.lt kviečia prisiminti juos. Žiemos žaidynės 2018 metai prasidėjo įspūdingu renginiu – olimpinėmis žiemos žaidynėmis Pjongčange. Daugiausiai medalių Pietų Korėjoje iškovojo Norvegija, antra liko Vokietija, trečia Kanada.
2018-12-26

Nurmagomedovas pažėrė netikėtų faktų – McGregorą įveikė visai ne taip, kaip galvojome

Nuo Khabibo Nurmagomedovo ir Conoro McGregoro kovos jau prabėgo beveik du mėnesiai, tačiau kalbos apie ją vis nerimsta. Šį kartą pergalę šventęs Kh. Nurmagomedovas lankėsi Rusijos televizijoje, kur atskleidė įdomų faktą, kurį pastebėjo ne visi. Visur buvo skelbiama, kad rusas pergalę šventė smaugimo veiksmu, bet viskas buvo žymiai sudėtingiau. „Ne visi tą supras. Tai buvo žandikaulio laužymas. Visa jėga, spaudimas buvo nukreiptas į žandikaulį, o ne smaugimą.
2018-11-24

Nurmagomedovo teks palaukti? UFC rekordininkas kviečia McGregorą į narvą

Spalio 6-ą dieną metų kovą Khabibui Nurmagomedovui pralaimėjęs Conoras McGregoras iškart po nesėkmės viešai pareiškė, kad sieks revanšo akistatos su rusu. Tiesa, daugelis UFC apžvalgininkų pastebi, jog garsiajam airiu teks stoti į eilę, kurios pradžioje šiuo metu veikiausiai stovi Tony Fergusonas. Anksčiau buvo skelbta, kad C. McGregoras kitąmet gali susikauti su Nate‘u Diazu, tačiau šios kalbos vis labiau rimsta.
2018-11-14

Ateiviais tikintis bailys – susipažinkite su paslaptinguoju Mayweatherio varžovu

Tokie kovotojai kaip Manny Pacquiao, Conoras McGregoras ar Khabibas Nurmagomedovas kaip įmanydami siekė ištraukti iš pensijos Floydą Mayweatherį ir susikauti su dar nenugalėtu 41-erių amerikiečiu. Tačiau tą padarė mažai kam dar žinomas japonas. Kas tas Tenshinas Nasukawa? 20-metis japonas sportuoti pradėjo būdamas penkerių, o vos sulaukęs trylikos jau dalyvavo mėgėjų kikbokso varžybose. 2014 m. T. Nasukawa perėjo tarp profesionalų ir čia dar nėra patyręs pralaimėjimo.
2018-11-06

Mayweatherio atstovai pradėjo derybas su UFC dėl galimo mūšio prieš Nurmagomedovą

Legendinio boksininko Floydo Mayweatherio atstovai akis į akį susitiko su UFC prezidentu Dana White’u ir aptarė galimą 41-erių karjerą baigusio amerikiečio dvikovą su rusu Khabibu Nurmagomedovu. Po susitikimo, kuris įvyko Los Andžele, D. White’as nebuvo linkęs daugžodžiauti, kad nesudarytų įspūdžio, jog „kova tikrai įvyks“. Vis tik vyras lieka prie savo – nori, kad kova vyktų pagal MMA taisykles, o ne bokso. „Tikrai buvome susitikę.
2018-11-02

Nurmagomedovo ir Mayweatherio kovos bokso ringe nebus: „Susikauk tikroje kovoje“

Nors kurį laiką buvo garsiai kalbama apie galimą Khabibo Nurmagomedovo ir Floydo Mayweatherio kovą bokso ringe, tai ir turėtų telikti kalbomis. UFC organizacijos, kurioje kaunasi Kh. Nurmagomedovas, prezidentas Dana White’as pareiškė, kad jeigu 41-erių amerikietis nori kovos su rusu, privalo ateiti į šešiakampį narvą. „Klausykite, jeigu Floydas nori šios kovos, tai tegul ateina pas mus. Mes daugiau nelipsime į bokso ringą. Padarėme tai kartą ir baigta.
2018-10-30

Rusas paaiškino – Nurmagomedovas karą su McGregoru pradėjo šlykščiausiu įžeidimu Rusijoje

Į Conoro McGregoro ir Khabibo Nurmagomedovo istoriją jau kiek anksčiau įsipainiojęs kitas mišrių kovos menų (MMA) kovotojas Artiomas Lobovas prabilo apie tai, kai dagestanietis nederamai įžeidė airį. Rusas A. Lobovas yra airio komandos narys ir dabar jis stojo ginti draugo. A. Lobovas buvo įsivėlęs į konfliktą viešbutyje su Kh. Nurmagomedovu, po kurio C. McGregoras puolė autobusą Brukline. Pasak ruso, Kh. Nurmagomedovas karą pradėjo 2016 metais, kai C. McGregorą pradėjo vadinti viščiuku.
2018-10-24

Nurmagomedovas stiprina gandus dėl mūšio su Mayweatheriu: „Jis turi vykti Maskvoje“

Iš Dagestano kilęs rusų mišrių kovos menų (MMA) kovotojas Khabibas Nurmagomedovas jau susitiko su šalies bokso federacijos generalinu sekretoriumi dėl galimybės surengti mūšį prieš legendinį Floydą Mayweatherį. BBC skelbia, kad 30-metis Kh. Nurmagomedovas nori, jog jų tarpusavio kova vyktų Maskvoje. „Federacija įsitikinusi, kad kova Maskvoje sutrauktų 100 tūkstančių žiūrovų“, – pareiškė jis. Kh.Nurmagomedovas pridėjo, kad bokso mūšis vyktų Lužnikų stadione, talpinančiame 89 tūkstančius žmonių.
2018-10-23

Tylą nutraukęs McGregoras pasakė, kodėl pralaimėjo Nurmagomedovui

Prabėgo beveik trys savaitės nuo tos akimirkos, kai Conoras McGregoras grįžo į mišrių kovos menų (MMA) narvą ir jame patyrė pralaimėjimą prieš dagestanietį Khabibą Nurmagomedovą. Per šį laikotarpį nugalėtoju tapęs Kh. Nurmagomedovas davė ne vieną interviu ir maudėsi šlovės spinduliuose, tuo tarpu airis pasinėrė į verslo reikalus ir savo viskio reklamą. Po kovos jis tepasakė, kad norės revanšinės kovos.
2018-10-23

Nurmagomedovas parodė jautrią pusę: nuoširdus poelgis su neįgaliaisiais nepaliko abejingų

Neseniai UFC lengvo svorio pasaulio čempiono diržą kovoje su airiu Conoru McGregoru apgynęs Khabibas Nurmagomedovas toliau leidžia laiką gimtojoje Rusijoje. Savaitgalį kovotojas lankėsi gimtojo Dagestano Machačkalos „Anzhi“ klubo namų rungtynėse prieš Maskvos CSKA. Rusijos čempionato eilinėse rungtynėse pergale 2:0 džiaugėsi svečiuose žaidę CSKA futbolininkai. Prieš šią akistatą milžiniško dėmesio sulaukė Dagestane tautos didvyriu laikomas K.Nurmagomedovas.
2018-10-22

Mayweatheris nori šou: po kovos su Nurmagomedovu žada antrą šansą McGregorui

Panašu, jog kovos menų mylėtojams artimiausiu metu tikrai neteks liūdėti ir tuo žada pasirūpinti profesionalų bokse visas 50 kovų laimėjęs Floydas Mayweatheris. Vienas turtingiausių pasaulio sportininkų pastaruoju metu socialiniuose tinkluose aktyviai kalbasi su neseniai C.McGregorą įveikusiu UFC lengvo svorio pasaulio čempionu Khabibu Nurmagomedovu. „Jūs tik pažiūrėkite, Khabibas kviečia mane į ringą. Pirmyn, padarykime tai.
2018-10-18

Nurmagomedovo ultimatumo išsigandęs UFC bosas švelnina toną dėl McGregorą daužiusio čečėno

Airį Conorą McGregorą po kovos su Khabibu Nurmagomedovu narve puolęs čečėnas Zubaira Tuchugovas turėjo kovoti spalio 27-ą dieną vykstančiame „UFC Fight Night 138“ turnyre. Čia jis būtų susitikęs su C.McGregoro draugu iš Rusijos – Artiomu Lobovu. Vis tik po skandalingo čečėno elgesio Las Vegase, UFC prezidentas Dana White‘as jį visiems laikams pašalino iš organizacijos.
2018-10-17

Dagestano „monstras“ atmėtė įspūdingą McGregoro pasiūlymą: „Tegul stoja į eilę“

Nuo istorinės UFC dvikovos tarp Khabibo Nurmagomedovo ir Conoro McGregoro prabėgo dešimt dienų, tačiau aistros tarp kovotojų ir diskusijos tarp gerbėjų dar toli gražu netyla. Skelbiama, kad „monstras“ iš Dagestano atmetė bet kokius pasiūlymus revanšo dvikovai – jo nesugundė ir 15 mln. JAV dolerių premija. Apie norą revanšuotis McGregoras UFC prezidentui Dana White'ui pranešė prabėgus vos dvejoms dienoms po to, kai buvo priverstas pasiduoti ketvirtojo sensacingos dvikovos raundo metu.
2018-10-16

Čečėnui ištikimybe prisiekusiam Nurmagomedovui – iš koto verčiantis reperio „50 Cent” pasiūlymas

Lygiai prieš savaitę pasaulį sudrebino metų kova tituluojama akistata tarp Khabibo Nurmagomedovo ir Conoro McGregoro. Ketvirtajame raunde airį pasmaugęs K.Nurmagomedovas iškart pasibaigus kovai iššoko iš narvo ir puolė vieną iš C.McGregoro trenerių. Tuo metu kai už narvo vyko masinės muštynės, narvo viduje taip pat įvyko incidentas. Vienas iš Nurmagomedovo komandos narių puolė ir sudavė kelis smūgius atakos nelaukusiam airiui, kai šis bandė atsigauti po pralaimėjimo.
2018-10-14

Nurmagomedovas nerimsta: kaltina UFC padėjus McGregorui suorganizuoti kruviną išpuolį

Nors po metų kovos tituluojamos akistatos tarp Khabibo Nurmagomedovo ir Conoro McGregoro praėjo savaitė, aistros nenutyla iki šiol. Visi puikiai prisimena, jog ketvirtajame raunde airį pasmaugęs K.Nurmagomedovas iškart pasibaigus kovai iššoko iš narvo ir puolė vieną iš C.McGregoro trenerių. Tuo metu vienas iš Nurmagomedovo komandos narių puolė ir sudavė kelis smūgius atakos nelaukusiam McGregorui, kai šis bandė atsigauti po pralaimėjimo.
2018-10-14

Nurmagomedovas stoja į kovą dėl McGregorą puolusio čečėno: išplatino rimtą grasinimą

Dagestanietis Khabibas Nurmagomedovas išplatino viešą grasinimą UFC organizacijai, kuriame perspėja, kad imsis veiksmų, jei ši nušalins jo komandos draugą Zubairą Tukhugovą. Pastarasis sekmadienį šoko į narvą ir sudavė kelis smūgius C. McGregorui. UFC prezidentas Dana White’as tada teigė, kad čečėnas ir kiti incidente dalyvavę žmonės bus pašalinti iš organizacijos visam gyvenimui. Toks planas itin nepatinka lengvo svorio čempiono diržą apgynusiam Kh. Nurmagomedovui. „Noriu kreiptis į UFC.
2018-10-11

Nurmagomedovas prabilo apie ne patį maloniausią pokalbį su tėvu

Khabibui Nurmagomedovui gali grėsti pusės milijonų dolerių bauda ir pusmečio ar net ilgesnė diskvalifikacija, bet 30-metį po kovos su Conoru McGregoru labiau neramino laukiantis pokalbis su tėvu, vos grįžus į gimtąjį Dagestaną. „Žinau, kad gausiu velnių nuo tėvo, kai grįšiu“, – sekmadienį po pergalingos kovos ir sukeltų masinių muštynių sakė Kh. Nurmagomedovas. Ir jis galiausiai susitiko akis į akį su tėvu bei trumpai papasakojo, kaip vyko pokalbis.
2018-10-11

Nurmagomedovą pasveikinęs Putinas: „Jei mus pultų, pašoktume taip, kad maža nepasirodytų“

UFC lengvo svorio čempiono diržą sekmadienį apgynęs Khabibas Nurmagomedovas trečiadienį apsilankė pas Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną, kur išgirdo palaikymo žodžius dėl savo išpuolio po kovos. 30-metis dagestanietis sekmadienį smaugimo veiksmu laimėjo kovą prieš Conorą McGregorą, bet po kovos nusprendė, kad jam dar negana. Kh. Nurmagomedovas šoko už narvo ir puolė airio komandą, sukeldamas masines muštynes tiek už narvo, tiek jo viduje.
2018-10-11

Pasakė, kokia bausmė gresia Nurmagomedovui, tėvas žada dar griežtesnį atpildą

UFC organizacijos prezidentas prabilo, kokią nuobaudą gali skirti iš Dagestano kilusiam rusų kovotojui Khabibui Nurmagomedovui už sukeltas muštynes po kovos su airiu Conoro McGregoru. Pergalę šventęs 30-metis ketvirtame raunde smaugimo veiksmu privertė pasiduoti airį ir iš karto puolė už narvo, kur sukėlė masines muštynes su C. McGregoro komanda. Tuo tarpu Kh. Nurmagomedovo komandos nariai narve netikėtai užsipuolė kvapą atgauti bandžiusį airį.
2018-10-10

Paviešino neįtikėtiną istoriją: kaip baimė rusui patuštino McGregoro kišenę milijonais

UFC lengvo svorio čempiono Khabibo Nurmagomedovo tėvas Abdulmanapas paviešino istoriją, kuri atskleidė, kad jo sūnus ir airis Conoras McGregoras galėjo susikauti dar prieš dvejus metus, bet pastarasis bijojo. O ta baimė C. McGregorui galiausiai kainavo kelis milijonus dolerių. 2016 metų lapkritį UFC davė šansą C. McGregorui kautis su tuometiniu lengvo svorio čempionu Eddie Alvarezu, „UFC 205“ renginyje. Tada Khabibas buvo labai nepatenkintas, kad šansą gavo ne jis, o airis.
2018-10-09

Tautos didvyris Nurmagomedovas grįžo namo ir įgėlė McGregorui: „Ereliai narve nesėdi“

Sekmadienio rytą Lietuvos laiku metų kovą prieš airį Conorą McGregorą laimėjęs rusas Khabibas Nurmagomedovas apgynė UFC lengvo svorio čempiono diržą. Praėjus kelioms dienoms po kovos Iš Dagestano kilęs rusas sugrįžo namo, kur jį Machačkalos futbolo stadione susirinko pasveikinti apie 15 tūkst. žmonių, rašo „Sport-express“. K.Nurmagomedovas ketvirtajame raunde smaugimo veiksmu privertė pasiduoti vienmetį airį ir iš karto peršoko narvo tvorą bei puolė varžovo komandą.
2018-10-09

Pasmaugto McGregoro treneris kalė save prie kryžiaus: pateisino laukinį Nurmagomedovo elgesį

Sekmadienio rytą Lietuvos laiku metų kovą prieš airį Conorą McGregorą laimėjęs rusas Khabibas Nurmagomedovas apgynė UFC lengvo svorio čempiono diržą. 30-metis iš Dagestano kilęs rusas ketvirtajame raunde smaugimo veiksmu privertė pasiduoti vienmetį airį, kuris visos dvikovos metu atrodė kaip ne savas. Tą pripažino ir C.McGregoro pagrindinis treneris Johnas Kavanaghas apsilankęs „Joe Rogan Experience“ laidoje. Vyras prasitarė, kad dėl tokios dvikovos baigties yra kaltas ir jis pats.
2018-10-09

Nurmagomedovo tėvas pasmerkė laukinį sūnaus elgesį, McGregoro užpuolikus – pagyrė

Metų kovą prieš airį Conorą McGregorą laimėjęs rusas Khabibas Nurmagomedovas apgynė UFC lengvo svorio čempiono diržą, tačiau jo elgesys pasibaigus akistatai sulaukė bene daugiau dėmesio nei pati kova. 30-metis iš Dagestano kilęs rusas ketvirtajame raunde smaugimo veiksmu privertė pasiduoti vienmetį airį ir iš karto peršoko narvo tvorą bei puolė varžovo komandą. Ataka buvo nukreipta į vieną iš McGregoro trenerių Dilloną Davisą.
2018-10-08

Prabilo McGregorą po kovos narve daužęs čečėnas: sulaukė bausmės iki gyvos galvos

Metų kovą prieš airį Conorą McGregorą laimėjęs rusas Khabibas Nurmagomedovas apgynė UFC lengvo svorio čempiono diržą, tačiau jo elgesys pasibaigus akistatai sulaukė bene daugiau dėmesio nei pati kova. 30-metis iš Dagestano kilęs rusas ketvirtajame raunde smaugimo veiksmu privertė pasiduoti vienmetį airį ir iš karto peršoko narvo tvorą bei puolė varžovo komandą. Ataka buvo nukreipta į vieną iš McGregoro trenerių Dilloną Davisą.
2018-10-08
Į viršų